polo 9n( update nove felge)

polo 9n( update nove felge)

Član
E ovako da i ja predstavim svoje auto.U pitanju je polo 9n (2005 godina).Motor je 1.9 SDI (47 KW= 64 KS).Auto je kupljeno novo,koristio ga je stari i sad je dosao red na mene da ga preuzmem.:icon_biggrin:..Oprema solidna mislim da je trendline.Ja sam zadovoljan.U planu su neke felge, muzika i jos nekih sitnica.Ako ima prijedloga volio bih cuti. Pozz:cool:
 
RE: polo 9n

lijep je to polo,ali ne mogu vjerovat da je taj SDI toliko slab :icon_eek: :icon_eek:
pa jbt vise kw imaju golfovi 1.6 GTD iz 90-tih...:icon_sad:
 
Član
RE: polo 9n

tvrdoglavi je napisao(la):
lijep je to polo,ali ne mogu vjerovat da je taj SDI toliko slab :icon_eek: :icon_eek:
pa jbt vise kw imaju golfovi 1.6 GTD iz 90-tih...:icon_sad:

1.6 disel obicni je 40 kw imas onaj 1.6 gtd 44 kw i ima neki jos malo jaci ja mislim 51 kw..to ti je sto se tice golfa..koliko ja znam.
 
RE: polo 9n

bakee je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
lijep je to polo,ali ne mogu vjerovat da je taj SDI toliko slab :icon_eek: :icon_eek:
pa jbt vise kw imaju golfovi 1.6 GTD iz 90-tih...:icon_sad:

1.6 disel obicni je 40 kw imas onaj 1.6 gtd 44 kw i ima neki jos malo jaci ja mislim 51 kw..to ti je sto se tice golfa..koliko ja znam.

ima i 59 intercooler,al nebitno nego godiste igra ulogu (1990-2005) i (1.6 GTD-1.9 SDI)...cuo sam da su sdi slabi motori,al ovoliko...nisam znao
sad ne znam kako vuce :icon_rolleyes:
 
Legend
RE: polo 9n

vidi se da ga je stari ocuvao,bas je ljepotan...samo ga drzi takvim,kvalitetno ulozi ;)
 
Član
RE: polo 9n

tvrdoglavi je napisao(la):
bakee je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
lijep je to polo,ali ne mogu vjerovat da je taj SDI toliko slab :icon_eek: :icon_eek:
pa jbt vise kw imaju golfovi 1.6 GTD iz 90-tih...:icon_sad:

1.6 disel obicni je 40 kw imas onaj 1.6 gtd 44 kw i ima neki jos malo jaci ja mislim 51 kw..to ti je sto se tice golfa..koliko ja znam.

ima i 59 intercooler,al nebitno nego godiste igra ulogu (1990-2005) i (1.6 GTD-1.9 SDI)...cuo sam da su sdi slabi motori,al ovoliko...nisam znao
sad ne znam kako vuce :icon_rolleyes:
a moras sjesti i probati :)..sto se mene tice vuce dobro..ponekad me i iznenadi..heh..al zato ne znam sta znaci sipati gorivo.:cool:

enesss je napisao(la):
vidi se da ga je stari ocuvao,bas je ljepotan...samo ga drzi takvim,kvalitetno ulozi ;)

ma stari je to cuvao.:).ne znam jel prelazio 3000 obrtaja ikada.
 
Član
RE: polo 9n

Koliko je presao? Sto se tice snage, ako si pocetnik, nista bolje ti ne treba:icon_biggrin:
 
Član
RE: polo 9n

OggyBoy je napisao(la):
Koliko je presao? Sto se tice snage, ako si pocetnik, nista bolje ti ne treba:icon_biggrin:

presao je oko 75 hiljada..a jesam pocetnik..:)..ma zadovoljan sam.
 
Član
RE: polo 9n

ArminM je napisao(la):
fin polo,vidi se da je ocuvan,a dobro ti rekose,mozes ga ko novog prodat;)

imatel vi meni kakv prijedlog sta da uradim na njemu..necu ja njega jos prodavati..:)
 
Član
RE: polo 9n

isti moj :icon_smile: samo sto je kod mene '03 i 1,4benzin /55kw/ ,
1.
ofarbaj lajsne u boju auta :) 10x lljepse,(pogledaj kod mene pa cas vidjeti na sta mislim)
2. xenoni :) pa onda dalje :)...;);):icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: polo 9n

Dobar polo, 1.9 sdi jeste slabiji, al trosi ko upaljac.

Uradi ovo sto ti je adams rekao, pa onda mozda folije...
 
Član
RE: polo 9n

adams je napisao(la):
isti moj :icon_smile: samo sto je kod mene '03 i 1,4benzin /55kw/ ,
1.
ofarbaj lajsne u boju auta :) 10x lljepse,(pogledaj kod mene pa cas vidjeti na sta mislim)
2. xenoni :) pa onda dalje :)...;);):icon_exclaim::icon_exclaim:

e mti sad meni reci gdje si ti kupio ove felge..predobre su...
 
Top