polo 1.9 SDI VS golf mk2 1.6 gtd

polo 1.9 SDI VS golf mk2 1.6 gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da,kad bi golfa odvrnuo da kraja mozda bi i bio brzi jer ovaj a polom nebi vidio kud vozi....:lol::lol:

Polo naravno ipak je to savremeni motor nema veze sto je SDI ,a u ostalom goluplje teme odavno vidio nisam :icon_mad:
 
zar sumnjas da je polo brzi :icon_question:
mozda bi on otreso i turbaka,godiste igra veliku,veliku ulogu :123:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
zar sumnjas da je polo brzi :icon_question:
mozda bi on otreso i turbaka,godiste igra veliku,veliku ulogu :123:

Potpis, kolko je novija tehnologije izrade motora na polu,ubrizgavanje,prenos itd....brzi je sigurno:icon_smile:;)
 
Legend
Ja mislim da je jedan brzi od drugoga... ;)
Mada sam ja sa svojim TD-om ostavljao SDI iza, al opet kod mene je bio relativno nov motor... :123:

salu na stranu...
da su oba isto godiste, reko bi Golf, al ovako Polo...
 
Član
Golf 2...

To je ionako najbrze i najbolje auto koje se nikad ne kvari, na krace relacije proizvodi gorivo a na duze, regenerira sam sebi sve potrosne dijelove.
 
e moj boze, tuning forum, normalan covjek ovdje ocekuje nabrijana auta, a ovdje se prica o dvoboju 40 kw :icon_biggrin:
 
Legend
44kW g2 sa rega motorom dere tog pola ,dokazano ..
ti 44kW su jako dobri motori, imaju mali turbo, jako startan (lako ga pokrenut).. od semafora do semafora gotovo da su bolji nego 51 (dokazano)..

opet tu ulijece ona tema u kakvom je stanju motor, ali ti 1.6td motori su zakon.. pricam iz iskustva, potezao sam se sa dosta auta.. a i jaran ima bas tog 44kw pa znam o cemu pricam..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top