Poliranje izduvne grane?

Poliranje izduvne grane?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
hajmo prijedlog za izduv, koga lastovcica, soleta, remusa ( interesuje me malo snage ali me buka ne interesuje , znaci hocu tisinu )
 
Član
sole je po meni jako dobar izbor kad se vidi omjer kvalitete i cijene
remus je preskup i nemam pojma za sta oni tolke pare traze
kod mene je osobno lastovcicev zadnji lonac i prezadovoljan sam
a muha ako oces snagu trebas poceti kompletno od ispusne grane pa sve do zadnjeg lonca tako da imas razne opcije ja sebi sad na 335 sta cu raditihocu da ugradim od alpine kompletan ispusni sustav originalno za 335 zvuk daje ono ugladjen i kulturan ali ipak kvalitetnu riku 218 ks :)
 
Član
Pa ako imaš para Sole definitivno. Jest da je mnogo skuplji od ostalih ali ima razlog. Čovjek radi proračune prije nego što se baci na posao i to je zbog čega raste cijena. Za zvuk mu kažeš kakav očeš pa se čovjek potrudi. Za lastu starno ne znam. Trebat ću i ja uskoro komplet auspuh raditi ali sole mi prepreskup a lastu neću. Tražim treću opciju. Durlen npr. Još nisam čuo nekoga da je nezadovoljan njegovim radom.
 
Član
ma po meni je najbolja opcija naci neki orginalni sportski ispusni sutav posto vozim bmw imam sirok izbor M Power , Alpina, Hartge,AC Schnitzer jes da je tesko doc do njih i da su papreno skupi ako se narucuju novi ali nijedna pravljačina se nemoze mjeriti sa tom kvalitetom
prije se toga moglo nac po otpadima ovde kod nas u hercegovini kolko oces ali poceli cigosi zelezo da kupe i ljudi sve prodali pod kilažu dosta toga je uništeno ali nadje se ipak kod nekih ljudi sta znaju sta skidaju sa auta
 
Član
Sole je moj broj jedan... I preporuka za svakoga....Ispušna koliko more poboljšati rad motora tako more i pogoršati ako je loše napravljena... Sinoć smo ja i jaran koji ima E46 razgovarai oko 4 sata oko ove teme.. Ja sam veliki zagovornika uradi sam ali sa nečim kao što je ispušna i nakon njegova objašnjenja počinjem se dvoumiti.. To je fizika, fluidi, prevelik mjerenja a to more samo napraviti DR.SOLE... Radio mi je prijatelju projekt za E46 ali cijena koju Sole traži čak i njemu je prevelika... Ja i dalje ne odustaje od DIY ispušne Imam alat sad mi samo treba neki inžinjer koji će mi sve to izračunati..
 
Član
pa ako je 2.5 sta jednostavno neuzme od e36 M3 pase na saraf a bolju mu za bmw bog nemoze odraditi a moze se naci za 250 evra
 
Član
Zato šta dolazi M3 cili motor... za dlaku je uzeo alpinu ali kad znaš da kiler koji je falio da bi bio kompletan košta 10000kn i ništa ti živo nepaše na njega odusta je...Sada je u dogovoru sa nekim iz srbije za m3 motor i neke felg...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Kao sto pise, zanima me jel tko zna kako se radi poliranje izduvne grane, i jel se samo ona polira, cime se polira? i jel se dobije na snazi?
To se ne polira, već se kupuje "sportska" koja je pravljena od nehrdjajućih materijala... Za Golfa ti je cijena oko 250€ u Njemačkoj, ali za te pare radije ubaci 16V motor i eto ti povećanje snage :lol: ... Za 500 KM možeš kupiti motor sa instalacijom. To ti je bolje nego tunirati 8V motor, a moraćeš mnogo para uložiti da bi bio konkurentan 16V Golfu...
 
Član
aske777 je napisao(la):
Zato šta dolazi M3 cili motor... za dlaku je uzeo alpinu ali kad znaš da kiler koji je falio da bi bio kompletan košta 10000kn i ništa ti živo nepaše na njega odusta je...Sada je u dogovoru sa nekim iz srbije za m3 motor i neke felg...

kod koga u srbiji da nije iz beograda?? BMW KLINIK?
 
Član
ma imam ja dosta ekipe u srbiji BMW CLUB SERBIA za bmw se moze naci sve od a do ž a ovaj BMW KLINIK ima svoju radionicu cudesa od bmw pravi ugradjuje turbo na svakog bmw a ima motore po zelji samo se naruci pa sam mislio da nije odnjega
www.bmwclubserbia.com
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top