Poliranje felgi i farbanje, potrebna pomoc

Poliranje felgi i farbanje, potrebna pomoc

nevidim smisao da se toliko duboko ide u poliranje ako ce se felge lakirati, jer ce to samo stvoriti problem sa prihvatanjem boje na glatku podlogu, to treba samo lijepo sve poravnat i pristojno obrusit, a ne polirat da se mores ogledat na to.
 

rs6

Član
SoundLunatic je napisao(la):
nevidim smisao da se toliko duboko ide u poliranje ako ce se felge lakirati, jer ce to samo stvoriti problem sa prihvatanjem boje na glatku podlogu, to treba samo lijepo sve poravnat i pristojno obrusit, a ne polirat da se mores ogledat na to.

a jesil mozda razmisljao da covjek hoce kombinaciju ????
recimo krakovi polirani, a izmedju lakirano ????
 
Moja greska, nista od poliranja, samo cu brusiti navuci spric kit poravnjati rupe ove, i prefarbati, uglavnom imam sve informacije koje su mi potrebne, hvala svima. Pozdrav.
 
Član
Hoćeš to raditi sam ili ćeš nositi profesionalcu? Svakako poslikaj da možemo vidjeti mi koji se kanimo upuštati u sličan projekt....
 
Evo stigle slike :

155j6tc.jpg


Ofarbana felga sa crnim sarafima:

21lsyle.jpg


Silver sarafi:

2dky79f.jpg


2lkz0ih.jpg
 
Član
odlicno ispalo, super mu stoji.. kolko te kostalo ako nije tajna.. i vozi ovog merca momcaki pohrdjali ti diskovi:D
 

rs6

Član
dobro je ispalo, ja sam na slican fazon radio jedne amg felge, samo sto sam ja poliro krakove i rub a izmedju lakiro u crno, sarafici silver takodje ....

btw trebo si i ti barem rub ispolirat, ovako felga izgleda manja ....
 
@ moke Hvala drug, kostalo me sve oko 150 KM otprilike +/-. A jako malo se vozio ovaj mercedes, pogotovo zimi garaziran, presao tek nekih 35.000 kilometara.

@ rs6 Razmisljao sam o rubu da bude silver, al nisam imao vise zivaca, vec evo neka 4 dana radim ruke su mi otpale, tako da cu mozda nekom drugom prilikom to i uraditi, cisto radi estetike, i radi izgleda vece felge ipak su 18'', a ovako izgldaju jako male, i zatvorile su ga dosta.

P.S. Bio je na dizalici kada sam ga uslikao, pa se i zato cini manja felga vjerovatno, stavljam jos novih slika za koji dan, kompletnog auta.

Pozdrav.
 

rs6

Član
http://www.dodaj.rs/?1R/13y/vDXQtks/slika0410.jpg

eto te su sto sam ja radio ..... one su 17

evo ima ovdje jos slika
http://www.bhtuning.com/nesto-malo-poliranja-t-64854-2.html
 
Svaka cast drug, ovo je bas ispalo da valja, a vjerujem da ti je i oduzelo dosta vremena :D, i ako moze pitanje u vezi ove krede, jel ona ide samo na silver il sta?
 

rs6

Član
boju ogulis skroz, do aluminijuma znaci i ugladjeni aluminijum poliras kreda daje ogledalo efekt....
 
Top