Poliranje falca ?

Poliranje falca ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nivoST je napisao(la):
PARDON al kažeš da ti poliraš sa polir paston?????
meni je to glupo i praktički nemoguće

ako imaš te felge šta si polira daj koju sliku izbližega i daj neki prijelaz da se stvarno vidi da je polirano
jel neki koji neznaju lako je zaminit krom i polirano

sory na OT al baš me to zanima
to san dosta puta radija al polir paste ni blizu

HVALA!

jer za sve do sada šta san polira san koristija KREDU i brusilicu il bušilicu!!!



[attachment=14417]
POLIR PASTA ZA HROM I ALUMINIJUM. VIDI SE DA TI OD TOGA NEZNAS MNOGO. KREDA POSTOJI ZA POLIRANJE ROSFRAJA A ZA ALUMINIJUM KOLIKO ZNAM NEPOSTOJI. HOCES RECI DA LAZEM. POLIRAM RAMOVE OD MOTOCIKALA ,DEKLOVE, FELUGE OD AUTA I MOTOCIKALA. NEMAM NESTO PUNO SLIKA JER TO STO RADIM NISAM STAVLJAO NIGDJE NA FORUME A KAD BUDEM NESTO SLEDECE RADIO USLIKACU. a sistem kako radim vjerovatno necu reci jer me izaslo mnogo para i truda da bi sada nekom obnjasnjavao. ko se potrudi da polira svoje felne kad nadje koje sredstvo najbolje nagriza lak, plastifikaciju ili sprickit kad izmjenja 10-15 pasti ZA HROM I ALUMINIJUM , kupi krede za rosfraj razlicitih proizvodjaca i na cetke razne da mnogo para vjerovatno NECE TAKVIM TIPOVIMA KAO STO SI TI RECI KAKO RADI. ako imas sta da ti uradim donesi napravicemo solidnu cjenu. ILI POLIRAJ SAM TI NAJBOLJE ZNAS NISI GLUP
 
Član
scorpio je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
PARDON al kažeš da ti poliraš sa polir paston?????
meni je to glupo i praktički nemoguće

ako imaš te felge šta si polira daj koju sliku izbližega i daj neki prijelaz da se stvarno vidi da je polirano
jel neki koji neznaju lako je zaminit krom i polirano

sory na OT al baš me to zanima
to san dosta puta radija al polir paste ni blizu

HVALA!

jer za sve do sada šta san polira san koristija KREDU i brusilicu il bušilicu!!!




POLIR PASTA ZA HROM I ALUMINIJUM. VIDI SE DA TI OD TOGA NEZNAS MNOGO. KREDA POSTOJI ZA POLIRANJE ROSFRAJA A ZA ALUMINIJUM KOLIKO ZNAM NEPOSTOJI. HOCES RECI DA LAZEM. POLIRAM RAMOVE OD MOTOCIKALA ,DEKLOVE, FELUGE OD AUTA I MOTOCIKALA. NEMAM NESTO PUNO SLIKA JER TO STO RADIM NISAM STAVLJAO NIGDJE NA FORUME A KAD BUDEM NESTO SLEDECE RADIO USLIKACU. a sistem kako radim vjerovatno necu reci jer me izaslo mnogo para i truda da bi sada nekom obnjasnjavao. ko se potrudi da polira svoje felne kad nadje koje sredstvo najbolje nagriza lak, plastifikaciju ili sprickit kad izmjenja 10-15 pasti ZA HROM I ALUMINIJUM , kupi krede za rosfraj razlicitih proizvodjaca i na cetke razne da mnogo para vjerovatno NECE TAKVIM TIPOVIMA KAO STO SI TI RECI KAKO RADI. ako imas sta da ti uradim donesi napravicemo solidnu cjenu. ILI POLIRAJ SAM TI NAJBOLJE ZNAS NISI GLUP



:lol::lol::lol::lol: sto ga naruzi

:icon_exclaim:
 
Član
DRAGI MOJ NEMA POTRIBE ZA VRIĐANJEM

JA SAN SAMO POSTAVIJA PITANJE...
SEBI SVE ŠTA POLIRAN POLIRAN U FIRMI KOJA SE BAVI SA INOXON SA PROFI STVARIMA I SVAKI PUT ISPADEN STRAVA JA BUDEN PREZADOVOLJAN...
RADIN SAMO SEBI I NIKOME DRUGOME(JEDINO PRIJATELJIMA POMOĆ)

JA SAN SAMO POSTAVIJA PITANJE JER MI SE ČINI NEMOGUĆE RUČNO DOBIT SJAJ KA ŠTA STROJ MOŽE NAPRAVIT?????

I NISAN BAR KOLIKO VIDIN NIGDI NAPISA DA LAŽEŠ
...... SAMO SAN PITA DA SLIKAŠ PRIJELAZE A AKO IS TI TO SVATIJA KAO OPTUŽBU JA SE STVARNO ISPRIČAVAM................

stavim ti par stvari šta san radija samo nek pribacin slike sa moba na komp...

I NEZANIMA ME KAKO RADIŠ JER TO JE TVOJA PRIVATNA STVAR I U TO NE ULAZIN ....
SVE IMA SVOJU CJENU A SAD DA TI JA RUŠIN POSA NISAN IMA NAMJERU
 

DSA

Član
A moze li se ovo srediti( ove ogrebotine i ovaj rub ) i ako moze kod koga, u sarajevu?

i338679_6.jpg


i338677_5.jpg
 
BHT Ovisnik
sorry za off al jel mi moze netko reći odprilike kolko varira ovih felgi sto je postavio MAXzilla_SOL i koji je model ako tko zna,ako ne zelite stavljati cjenu ovdje moze mi netko poslati PM treba mi da znam,hvala mnogo unaprijed i jos jednom sorry za OFF TOPIC;)
 
Član
DSA je napisao(la):
A moze li se ovo srediti( ove ogrebotine i ovaj rub ) i ako moze kod koga, u sarajevu?

i338679_6.jpg


i338677_5.jpg

Nije ti to strašno,sa malo kita će se riješiti..To možeš i sam uraditi ako ti se da zezati,samo malo proguglaj da vidiš detalje nije uopšte komplikovano...
 
Član
scorpio je napisao(la):
znam ja ali sam daleko evo sto sam radio 18 cola felne ali kompletne

to su felge od doktora Reljica s Nisana, bome si se druze ubio smirglajuci te krakove, ja sam isto polirao nekoliko pari feluga, pa sam odustao od toga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top