POLICIJSKI VIDEO: Ovo je luđak koji vozi 243 km/h

POLICIJSKI VIDEO: Ovo je luđak koji vozi 243 km/h

Član
-Suki- je napisao(la):
da ali oni krse sve te clanove PRIJE nego daju svjetlosna i zvucna upozorenja i tu je kvaka,i ocigledan primjer kako vlast moze da radi sta hoce i kako hoce i kad hoce....
zasto on NEugrozava saobracaj kad vozi 250kmh a ja ugrozavam,iako ja mogu sa autom izvesti sta on nije ni na filmu vidio???????

sve me zeludac zaboli od ovakvih stvari....

BTW:eek:vaj snimak nije nista posebno sem sto je lik bio UHVACEN,ovakve brzine se svakodnevno postizu i kroz sela kamoli na AC....

To je tako, njemu je to dozvoljeno, tebi nije. On predstavlja tu drzavu, on moze i mimo zakona, ti to spomeni na sudu i sudija ce ti se samo nasmijat. Ti si upravu po zakonu, al oni sprovode zakon i mogu ga i krsit, jer ih niko nece sankcionisat za to. Nije pravedno al je tako. Vecina raje podrzava tu voznju policije, jer se oni kao brinu za sigurnost. Opasni su jednako i to je istina. Al kako 80% vozaca nema pojma o voznji, mogu im prosipati te supljake i oni to podrzavaju.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
da ali oni krse sve te clanove PRIJE nego daju svjetlosna i zvucna upozorenja i tu je kvaka,i ocigledan primjer kako vlast moze da radi sta hoce i kako hoce i kad hoce....
zasto on NEugrozava saobracaj kad vozi 250kmh a ja ugrozavam,iako ja mogu sa autom izvesti sta on nije ni na filmu vidio???????

sve me zeludac zaboli od ovakvih stvari....

BTW:eek:vaj snimak nije nista posebno sem sto je lik bio UHVACEN,ovakve brzine se svakodnevno postizu i kroz sela kamoli na AC....

To je tako, njemu je to dozvoljeno, tebi nije. On predstavlja tu drzavu, on moze i mimo zakona, ti to spomeni na sudu i sudija ce ti se samo nasmijat. Ti si upravu po zakonu, al oni sprovode zakon i mogu ga i krsit, jer ih niko nece sankcionisat za to. Nije pravedno al je tako. Vecina raje podrzava tu voznju policije, jer se oni kao brinu za sigurnost. Opasni su jednako i to je istina. Al kako 80% vozaca nema pojma o voznji, mogu im prosipati te supljake i oni to podrzavaju.

;););)
 
Član
ubijedjen sam da je ovo suzuki, hiljadarka sigurno, k7-8.. imao sam priliku voziki k-7 kad god sam tjeo ali 600cc i motor je stvarno ugodjaj voziti.. svaka njemu cast, ja im nebi stao.. ganjao bi se do kraja..
 
Član
PA mozes u njivu ili na naplatnu rampu pa ti biraj :)

Znajuci nas logican izbor bi bio njiva, jos samo da izmisle plug za motor i mozda i posla napravimo, korisnog :D :D :D
 
Član
pa ljudi oni prave zakon kako njima stima...i oni se mogu 'legalno' potezati s nama i onda na kraju mi platimo kaznu..diskriminacija je to ali sta sad i ja da sam pravio zakon normala da bi napravio da za mene ne vazi nista od toga :)
sve je to sranje, zivio autobahn ;)
btw 249 km /h i nije mogao manje jbga gusi ga ...ljudi deru po 290-300 :)

samo da bi love da se 'baca' potezo bi se ja s njima do rampe :D....
te rampe jebu stvar u pm :)
 
Član
elmir je napisao(la):
ubijedjen sam da je ovo suzuki, hiljadarka sigurno, k7-8.. imao sam priliku voziki k-7 kad god sam tjeo ali 600cc i motor je stvarno ugodjaj voziti.. svaka njemu cast, ja im nebi stao.. ganjao bi se do kraja..

Honda CBR 1000:D
 
Član
Po meni moraš biti naivan da te presretač uhvati , naivan u smislu da vidiš u retrovizoru da se neko izbacio za tobom a ti i dalje po gasu ...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Po meni moraš biti naivan da te presretač uhvati , naivan u smislu da vidiš u retrovizoru da se neko izbacio za tobom a ti i dalje po gasu ...

istina , ja kod nas kako su se pojavili ovi presretaci u posebno RS-u cim vidim auto iza sebe, posebno ako je bijelo...laganica skroz usporim sacekam da prodje i onda nastavim...
inace tesko da bi te neko gonio ako ides npr 250-300km /h..
a ovi supci bas izazivaju, ono nagaze preteknu pa cekaj da vratis i tako...
 
Član
U hr vecina njihovih auta je pojacavana ili ti ga frizirana tako da ide boli glava , al najgore civilna auta im svakakve boje od bijele do roze neznas sta ide iza tebe ... Zato samo laganini ...
 
Član
a nezz sta je cudno na ovom klipu, svaka cast coeku, vozio je 243, jaran je par puta vozio R1 299 i to nasim auto-putem samo sto on nebi dozvolio da mu se uopste priblize ovako neki presretaci.. jednom su ga uhvatili u po grada i uzeli mu motor i rekao je vise nikad nestaje.. ovi iz travnika ce skontati o kome pricam ;)
 
Član
Ne kontam zašto im je stao. Moj drugar kad izeđe na auto-put, skine tablicu i po gasu, naravno, motorčićem. Kad dođe na naplatnu rampu, kaže: "Taman imam prostora da se provučem pored rampe i zidića, a ionako nisu ludi da me jure autom, kad me ni motorom ne mogu stići.":D:lol:
 
Top