POLICIJSKI VIDEO: Ovo je luđak koji vozi 243 km/h

POLICIJSKI VIDEO: Ovo je luđak koji vozi 243 km/h

rodjak prica da u HR imaju i porsche kao i ferrari koji koriste kao presretace mimo drugih nama "normalnijih" vozila, prvo se poigravaju sa ljudima par kilometara idu za njima da bi ti iso brze pa te pretekne pa ti njega naravno i on tebe i tako te par kilometara snimi i onda nema sanse da reknes nisam vozio brzo....
 
Član
90 % vozila im je preko 300Hp, sve je frizirano... s tim da očekuju krajem godine dolazak RS6 za kontrolu jedne specifične dionice ;)
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
rodjak prica da u HR imaju i porsche kao i ferrari koji koriste kao presretace mimo drugih nama "normalnijih" vozila, prvo se poigravaju sa ljudima par kilometara idu za njima da bi ti iso brze pa te pretekne pa ti njega naravno i on tebe i tako te par kilometara snimi i onda nema sanse da reknes nisam vozio brzo....

Istina. Jednom mom poznaniku se to dogodilo. Policija imala "pojacan"Audi RS6 karavan. Preticali ga 3-4 puta, trzali... i kad je on nagazio pretekli ga i samo upalili na zadnjoj sajbi "STOP POLICIJA".
 
Član
pobjego bi on njima vrlo lahko da je htio, al valja doc na kraj autoceste i placanje putarine
cekao bi ga neko tu :D

al dobro dodje i ovim presretacima ovakve budale, idu ljudi 250 :D
 
Knezho je napisao(la):
zerocool152003 je napisao(la):
rodjak prica da u HR imaju i porsche kao i ferrari koji koriste kao presretace mimo drugih nama "normalnijih" vozila, prvo se poigravaju sa ljudima par kilometara idu za njima da bi ti iso brze pa te pretekne pa ti njega naravno i on tebe i tako te par kilometara snimi i onda nema sanse da reknes nisam vozio brzo....

Istina. Jednom mom poznaniku se to dogodilo. Policija imala "pojacan"Audi RS6 karavan. Preticali ga 3-4 puta, trzali... i kad je on nagazio pretekli ga i samo upalili na zadnjoj sajbi "STOP POLICIJA".

E da imam para i onu Arminovu Supru, pustio bi nek trzaju, a onda na kraju bih ja njih jednom dobro trznuo, ne bi im niko pomogao :lol:, pa poslije platit lagano i pogledat im u kisele face :D
 
Poljak nije seljacina da bjezi...Napravio je prekrsaj, stao fino i suocio se s posljedicama..Ljudi imaju kulture koliko toliko..Mi se zalimo da nema zakona, ne moze ni biti kad bi 75% nasih vozaca u ovoj situaciji pocelo bjezati..

Jedna situacija jednog kolege..U njemackoj na auto putu, zaustavili vozaca koji je EX YU boxer u teskoj kategoriji..Napravio prekrsaj, nije stao policij presreli ga i fino mu trazili dokumenta da bi seljacina njih pocela pitati znaju li oni tko je on? Sta je bio? Da ce on njih smrviti i sl..Gospoda mu kaze da priceka malo..Stize pojacanje iz zraka helikopter (pretpostavljam specijalni odred), te se spustaju jako nisko i na debila bacaju mrezu zatim se spustaju i savladjuju ga..Stize depesa u firmu da se dodje po kamion (da se plati lezarina od 1.540 €, kazna firmi 10.000 € i kazna za vozaca ako zeli firma da preuzme 5.000 €)..Odlezao 2 dana u bolnici i jos 3 dana u zatvoru...Pa ti se pravi lud...
 
Član
:lol::lol::lol:

Mene u srbiji prestigao RS4 karavan na 230 al nije bila policija :D jos me moji stali zajebavat kako me karavan oduvo :D

Svaka cast njima rekoh, i ne treba im po autoputu bjezati, jer moras doci do rampe.

Al najjaci mi je ovaj lik sa sparko rukavicama u superbi. Sto nisi snimao lika da se smijemo malo :lol::lol::lol:

Ja bi ga pitao samo da ga slikam pa nek onda naplati sta god hoce, slika bi bila neprocjenjiva :lol::lol::lol:
 
Član
ja bi ih usput kulturno pitao koliko sam isao da vidim koliko laze cajger :D :D

a po hr ih dosta ima, do 160 i ne diraju, a sve iznad priljepe se, pa malo "izazivaju", ne bil stisnuo, puste, te onda dolaze opet sa stop policija, slijedi me
 
Član
dobro mu ide ovaj bajk nema sta,ima covjek pravo da dere i nasao je mjesto gdje moze a ne seljaci to rade po gradu
 
isto da je sad neka brzina, pogotovo sa motorom i autoputem, te se brzine postizu svakodnevno i sa autima i po nasem autoputu a kamoli tamo.. :icon_rolleyes:

a za ovo superb i sparco sam umro od smijeha. :lol::lol:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
isto da je sad neka brzina, pogotovo sa motorom i autoputem, te se brzine postizu svakodnevno i sa autima i po nasem autoputu a kamoli tamo.. :icon_rolleyes:

a za ovo superb i sparco sam umro od smijeha. :lol::lol:

pa uzivio se covjek....:D
 
Top