Policija Srbije nije smjela presretati građane Banje Luke

Policija Srbije nije smjela presretati građane Banje Luke

MTR

Član
sta bi mu ja .... al u qrcu :lol::lol:

cuj pokazna vjezba iz druge drzave vozila , pa ovo nema nidje samo ovdje kod nas

OVO SE NIKAD NIJE DESILO NI U JEDNOJ NORMALNOJ DRZAVI ,samo u policijskoj akademiji 7-mi dio , mila mati dje sam zaso' :lol::lol::lol:
 
Član
Ne kontam te ljude što su im stajali. Na koji način su ih zaustavljali kada nisu imali nikakve oznake, mahali im? I ja bi im samo mahnuo. :lol:
 
Član
A ne kupuju oni vecinu ovih auta! Neka od njih su zaplijenjena auta,kao nelegalno stecena imovina,pa su kasnije dodijeljena policiji i svaka im cast na tome,da ima to i kod nas bogdo! A ovu pricu malo novinari naduvali i ovi sto su "popili" kaznu,nista novo!
 
Član
Sta je da je uglavnom nije uredu da policija druge drzave regulise zakone u BiH a primjera radi federalci ne mogu u rs i obrnuto. Ako im treba obuka na presretacima sto nisu zvali iz Zenice ili Sarajeva, crna petica skida izmedju Tesnja i Sija nikom duzna ne ostaje. Meni ovo vise lici na provokaciju nego na nesto korisno, al hajd moze im se dok narod crkava gladan oni se zajebavaju i opet taj isti narod ih podrzava ka nek su dosli dosli kod svojih....Nikad u Bosni pametne cuti:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
prozor je napisao(la):
citao sam ovu temu i onu njoj slicnu na sarajevo x, jucer prolazim kroz doboj tj na granici federalnog dijela kad pred mostom gdje je sila onih salona guzelja evolution, bg table.
tako sam ga slatko na punoj presao sto ga je valjda iznenadilo, dok je mitsu bio van turbo ponora ja sam se nasao u federalnom dijelu i slatko im mahao

:lol::lol::lol::lol: :cool:
 
Top