Policija i građani Sarajeva protiv nesavjesnih vozača

Policija i građani Sarajeva protiv nesavjesnih vozača

Početnik
Pola od ovih sto su uslikani nisu krivi jer auta koja su prije parkirana su nakardno postavljena i on nema drugog izbora. :icon_mad:

A vidi murije na pjesackom.Sram ih bilo kako se usudjuju sta misle ko su :D:D
 
Član
sub3r je napisao(la):
ove sto zauzimaju po dva mjesta treba slikavati, kaznjavati i slicno... a mislis da bi se neko parkirao na trotoar da 20m od toga ima uredan parking?
a sto se tice aparata i mobitela, ja cu ga prvi ostaviti na cobaniji na trotoaru kad moram poslom trknuti, a ti dodji i slikaj ;)

Pa evo ova zadnja slika, stalno je stoka ovdje parkirana i jedva se moze proci a parking im bukvalno 50metara udaljenosti i to se ne naplacuje, pola prazan.

I nemoj se zahebavati, to sto mozda po Ilijasu, Brezi mozes lomiti tude telefone sto ti slikaju auto ne vjerujem da bi ti proslo ovdje. ;)

Necemo se sad svadati po forumu, evo momak iznad isto tako postavio slike i vidi se sta su papci :icon_biggrin:
 
Član
ja za ovakve i kazem da treba kaznjavati, tu se slazemo u potpunosti, a opet sto se tice tvoje konstatacije vezano za Ilijas, Brezu itd... ja sam od 30dana u mjesecu, 26 u Sarajevu a 4 u Ilijasu... jebo ga ti, nemoj pisati o necemu sto ne znas :cool:
No, tema nije ni o meni ni o tebi, tako da cemo se vratiti topicu :icon_smile:
 
Član
guster je napisao(la):
AdnaNsa da ti nisi jedan od pokretaca :D

Glavni i odgovorni :D ma zasmetali mi neki komentari pa reko da se javim, mada sam tebe uhvatio nekoliko puta kako se bahato parkiras ali nisam smio slikati :D :lol:
 
Član
ma hajd nek oni rijesavaju parkiranje jednim tockom na travu, zauzimanje 2 mjesta ali ako nista ostaju nam lutalice koje samo cekaju da te ujedu ( to je vjerovatno manji problem) :icon_mad:
 
Član
za te lutalice ima lijeka a zove se autanazija ali cim se o tome prica svi za spas jadnih cuka....

Uvezite par pitova da to pokolju kroz par dana i nema vise lutalica :D
 
Član
ma jedino tako , neki dan mi lutalice cuku napale i ja mu brnjicu skinem govori zena jadne lutalice sta im to radis ja poludio ... e to su isti kao i ovi Građani sto sad ovo hoce da naprave :icon_mad::icon_mad:
 
Član
da se razumjemo, tu su najmanje krivi psi lutalice.... glavni krivci su dzukele sa kravatama ;)
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
guster je napisao(la):
AdnaNsa da ti nisi jedan od pokretaca :D

Glavni i odgovorni :D ma zasmetali mi neki komentari pa reko da se javim, mada sam tebe uhvatio nekoliko puta kako se bahato parkiras ali nisam smio slikati :D :lol:
onda sam i ja bio par metara dalje jer nigdje van oka ne ide :D
 
sve je to divno i krasno, a ko ce slikati i kaznjavati stoku od pjesaka koja prelazi gdje stigne, koja ti zakaci auto pri prolasku kraj istog, pogotovu babuskare koja natakari cekercinu vecu od same nje, naidje zakaci ti auto i gleda psuje kao sto ga parkira bas tu na parkingu kuda ja prolazim :icon_mad:
sta je sa istim tim pjesacima pokretacima akcije koji ti iskoce pred auto van pjesackog, sta je sa onima koji pored 2m dirokog pjesackog idu po sred ceste.... kako njih kazniti....

ima svega, i nikada se to nece moci rijesiti
 
Član
ja samo kazem da postoji kultura ali ako ovo prodje najeb smo svi i koji parkiramo po min na nedozvoljenom mjestu da bi preuzeli nesto.... a policija koja to isto radi njihove slike ce se izgubiti i onda nema nista ni od transparentnosti ni od kulture samo olaksavanje policiji da ne mora ni hodat nit ist nego samo iz auta i kancelarije slati naloge i kazu ministar zainteresovan pa normalno da ce biti manje ce se raditi a vise punit budet radije nek parkiraju u ulaz oni su seljaci a ko parkira normalno dosad parkirat ce i odsad i nema parking mjesta dovoljno u centru a evo jedan primjer kad znam da moram ostati duze na fakultetu sa alpasina idem do grbavice na parkingu ostavim auto i sjedem na trolu do drvenije na povratku do grbavice onda u auto i kuci zasto, zato sto jedino na privatnom parkingu ima mjesta ali nema mogucnosti mjesecnog placanja i skup je 1 sat 1km a i javni parking nije moguce placati mjesecno gdje je cijena sata 1km ali svako je mjesto zauzeto (kad to dovedu u red nek kaznjavaju)
 
Top