Policajac pretekao dva vozila u tunelu na punoj liniji

Policajac pretekao dva vozila u tunelu na punoj liniji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Davor_ je napisao(la):
Pa sta???
Nikada mi nije bio jasan smisao ovih tema majke mi !

Upravo tako, mi svi fin narod, pola bi moglo po" zatvoru" zavrsit kad bi se sve gluposti snimile sta je ko radio
 
Legend
ma moze im se..
ali opet sa druge strane gledam, nedavno odem u PU CENTAR, i cekao sam nesto, odemo to toaleta, iz kog se vidi parking za PU, 4-5 petica totalno unistenih stoji, 2-3 prevrnute na krv i nekoliko onako ocesane, slijetanje u kanal i sl.. pa onda kazem kad prije !?
Da ne pricam o tricama i cetvorkama koje je zemlja progutala, vise ne postoje.. jel ikad iko odgovarao za to, ili mozes da lupas kako ti je volja i cejf ?

i da.. nemojte zaboravit, da oni to kupuju od nasih para..doduse, i zarade pred kraj mjeseca kad se izadje na ulicu sa radarom..
 
Administrator
a nekima je ovo ocigledno normalno... umjesto da sluze za uzor, oni prave prekrsaje, gore nego pola clanova ovdje... kao moze im se i niko im nece naplatiti kaznu... a ako ubiju nekoga ne daj Boze, onda bi govorili majmuni - sto ne kazem da nisu...
 
Član
hehe pa moraju isprobati auto dobili su nove skode sad neznam jesul to te, gledao sam na vijestima da su se ponovili sa 50-tak komada oktavijama :D;

hehe pa moraju isprobati auto dobili su nove skode sad neznam jesul to te, gledao sam na vijestima da su se ponovili sa 50-tak komada oktavijama :D;
 
Član
Prvo ovo mi nesto ne lici na novu skodu, a ako i jest nova sto na njoj nije nova rotacija nego ona stara na pola krova skinuta sa G3. Druga stvar zakon se ne moze provodit tako sto se krsi, svi bi trebali biti primus inter pares a ne neko moze ovako neko onako. Ako ovako rade obicni zandari sta bi onda trebali Vikicevi momci da prolaze autima kroz zgrade, il da voze po trotoaru, ako se dalje pogleda onda bi svi kad vide SIPU trebalo da bjeze sa autom u kanal. Ako mu je hitno nek upali rotaciju(mora imat zakonski osnov), al i tada nema pravo da ugrozava saobracaj malo je ovih pratnji raznih lopova i mesetara olicenih u vodjama raznih nacional(istickih)nih partija ministara i sl jos trebaju se i ovi zajebavat. Kako bi postupili kao Zeljko Komsic cija je pratnja pomogla zeni da dodje do bolnice i porodi se.

"Nakon toga su autom sa upaljena sva četiri svjetla krenuli prema Zenici, ali zbog velike prometne gužve i loše ceste imali su male izglede da dođu na vrijeme. Zapravo, ne bi imali nikakve šanse da dođu na vrijeme do Zenice da ih kod Maglaja nije zaustavila Komšićeva službena povorka iz Zagreba i ponudila da se uključe u njihovu kolonu. Uz upaljena rotacijska svjetla, bračni par Ibrahimović je mogao odahnuti - put je bio neuporedivo kraći, od Maglaja do Zenice stigli su za manje od pola sata. Jasminka je istu večer rodila zdravog dječaka koji se prvobitno trebao zvati Mustafa po Suadovom ocu koji je preminuo prije dvadesetak dana."

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=3&p=1149342&st=0&start=0&sk=t&sd=a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top