polaganje za 150 ili 125ccm

polaganje za 150 ili 125ccm

Član
e ovako moja prva tema
interesuje me mogu li polagati sa 17 godina za skuter od 125 ili 150 kubika da me policija ne pegla :D ako je negdje vec pisano oprostite novi sam :D:icon_question:
 
Ne moze sa 17 godina pogalati za motor preko 125ccm, mozes trenutno poloziti A1 kategoriju i sa njom mozes voziti bilo koji motor koji je do 125 ccm i 11KW, SVE preko toga je A kategorija i ne mozes polagati prije 18-e!
 
250 maraka ti je druze sama obuka + 100 izlazak, to je ako imas vec B kategoriju, a on nema nista, sto znaci mora na predavanja, pa testove, pa prva pomoc, pa voznja, pa pred komisiju, pripremi jedno 550-600 KM!
 
Član
halali rodjak...ili vozacka ili skuter...nemere oboje...(ili vozacka skuter), (ili vozacka, iPhone) (ili skuter, Iphone) ma ima kombinacija....:icon_smile:
 
Član
meni su znali pisati za 49 kubika kaznu ali se to lako sredilo ;) nisam imao godina za polaganje. A tebe ako uhvate na 125 ccm motoru bez vozacnke ti bi mogao lako da pjevas onu KAZNI ME,KAZNI :icon_smile: hehehe moras za 125 ccm motor polagati obavezno0 i ja kad sam polagao ono je kostalo oko 500 km a to je bilo prije 7 godina :icon_smile: a sada moze biti samo skuplje nikako jeftinije.
 
Top