Polaganje vozackog ispita

Polaganje vozackog ispita

Član
i ako bude prerano to odradio i prodje 6 mjeseci, morace ponovo ljekarsko koje ce mu trebati kad bude htio predati u cips da izvadi vozacku...
 
Član
Prvo polazes za B kategoriju ne mozes izaci dok ne napunis 18 godina, onda ako hoces da polazes i za c , moj ti je prijedlog da kad budes vadio ljekarski izvadis odma ljekarski za C1E to jeste imat ces ljekarski i za C1 pod kategoriju kamion do 7500kg i polazes testove odma za C kategoriju a u stvari izlazis samo trenuntno za B kategoriju ali ovim si ustedio oko 150KM ili 200KM ovo ti govorim jer sam prosao skoro krozo ovu proceduru. A ovo za C1E to ti je moj savjet jer ces moci voziti kamion sa prikolicom a inace bi morao opet polagati i opet vaditi ljekarski za C1E i testove polagati ponovo, napravili su to tako da bi sto vise para uzel a mi da budemo ovce koji veze nemaju :icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Član
ja sam prije 3 godine polozio testove i isao na casove voznje a nisam imao 18 god. 31.1. napunio 18, a 7.2. izisao pred komisiju i polozio sve ti je do instruktora
 
Član
U auto skoli semafor kazu da ne moze prije 18 godina cak ni testovi ... to mi je malo cudno :icon_question:
 
Član
Ne mozes nista bez licne a nju ne mozes izvaditi prije 18:icon_smile:, rekao sam ti vec ranije prvo licnu pa onda ostalo
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Ne mozes nista bez licne a nju ne mozes izvaditi prije 18 :icon_smile:, rekao sam ti vec ranije prvo licnu pa onda ostalo

netacna ti je informacija, licnu mozes i sa 16 izvaditi, samo sto ti onda vazi samo 2 god
 
Član
ZuLa je napisao(la):
U auto skoli semafor kazu da ne moze prije 18 godina cak ni testovi ... to mi je malo cudno :icon_question:

Nemozes nigdje poceti polagati prije 18-te jer po novom zakonu moras imati svoju knjizicu u kojoj ti pise sta sve moras savladati i poloziti za sve polozeno dobijes pecat i uvjerenje.Tako da ni jedan instruktor nece da ti daje obuku bez te knjizice jer njemu ide novcana kazna ako te zaustavi policija i ti nemas tu knjizicu.Tako da sve moras poloziti po redu nakon sto napunis 18 godina :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
bas tako,evo gotovo 2 godine je da nemozes nista prije 18-e,ja sam na dan 18-og rođendana polozio testove,na nastavu mozes krenuti prije 18-e godine,ali tek kada navršiš 18 mozes izađi na testove,voznja...mozes odmah polagati za C1,pa tek nakon godinu dana vozackg iskustva C ;)
 
Top