Pojavila se fotografija pretučene Rihanne

Pojavila se fotografija pretučene Rihanne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
"Chris Brown se izvinjava, Rihanna i dalje šuti
Nakon fizičkog obračuna prošle sedmice...
17.02.2009. 17:00

Kris Braun (Chris Brown), koji je prošle sedmice brutalno pretukao svoju djevojku pjevačicu Rianu (Rihanna), odlučio je preko svog glasnogovornika dati izjavu za javnost.

- Ne mogu opisati koliko mi je žao. Tražim savjete od pastora, majke i svih ostalih koji me puno vole. Mnogo toga što se nagađa u medijima nije istina. Vrlo rado bih vam rekao sve, ali dok se ne riješe sve pravne stvari, ovo je sve što vam mogu reći - izjavio je Kris kao izvinjenje za svoje djelo.

I dok se Kris izvinjava medijima i javnosti za ono što je napravio, Riana se još nije oglasila. Prema nekim izvorima, ona se nalazi kod očeve prijateljice na rodnom Barbadosu.

- Kada su mi javili da mi je kćerka pretučena, nisam mogao vjerovati. Misliš da znaš nekoga, ali se ubrzo uspostavi suprotno. Nakon nekog vremena će i ona progovoriti o svemu i nadam se da će se zauzeti za prava žena u svijetu - izjavio je jučer Rianin otac Ronald Fenti (Fenty), dok je poznati reper Džej-Zi (Jay-Z) poručio Krisu da je "hodajući mrtvac"."


"Chris Brown se izvinjava, Rihanna i dalje šuti
Nakon fizičkog obračuna prošle sedmice...
17.02.2009. 17:00

http://www.index.hr/xmag/clanak/video-pjevac-chris-brown-pretukao-rihannu-jer-mu-je-prenijela-herpes/420616.aspx
 
Član
.nOKe je napisao(la):
gaga je napisao(la):
il je bio pjan, il nadrogiran, il je *****

a mozda je ona kurava pa ga prevarila ili tako nesto :icon_confused:

ako ga je prevarila, neka pomalo popricaju a ne on da krene da je tuce

sigruno ne smije na muskarca krenut, pa mu zene ostale da ih tuce...
 
Legend
"Chris Brown umjesto nastupa završio u policiji
Devetnaestogodišnji r&b pjevač Chris Brown, momak pjevačice Rihanne, pod policijskom je istragom zbog napada na jednu djevojku. On je uhapšen u backstageu na dodjeli nagrada Grammy u Los Angelesu u nedjelju navečer.
Foto: Reuters
Foto: Reuters
Brown je na dodjeli trebao izvesti svoj hit "Forever", ali je tek nekoliko sati nakon početka ceremonije ispraćen u policijsku stanicu. Rihanna je također otkazala nastup na 51. dodjeli Grammyja, a organizatori su javnost samo kratko obavijestili o tome, izražavajući žaljenje i ne dajući nikakve druge informacije.

Policija u Los Angelesu objavila je da se Brown sa spomenutom ženom posvađao dok su sjedili u njegovom parkiranom autu u Hancock Parku.

"Nakon što je zaustavio automobil, svađa između Browna i žene je eskalirala. Ona je pretrpjela vidljive povrede i Browna identifikovala kao napadača", stoji u policijskom izvještaju koji navode američki mediji.

Nakon što su policajci došli na mjesto događaja, Brown je već bio pobjegao.

Ovaj muzičar izdao je prvi album kad mu je bilo samo 16 godina. Njegova djevojka Rihanna 2007. odnijela je pobjedu na dodjeli nagrada Grammy u kategoriji najbolje pjesme za singl "Umbrella" koji je snimila u saradnji sa reperom Jay-Zem. Na ovogodišnjoj ceremoniji trebala je izvesti svoj veliki hit "Disturbia". "
 

IGY

Član
Faya_M5 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
noke komentari su ti nidze veze
sta god da je uradila zensko je i ne zasluzuje ovakav tretman

meni je zao :icon_cry:

a jbg, znaci nek se kurva nek sve radi, nemoj joj nista...
ni ja ne bi udario nikad zensko, ako ono prvo ne pocne...al ako ona mene udari, povratna sigurno ide...


i sta sad treba je unakaziti
budi musko ostavi je i objavi svjetu kakva je, a ne unakaziti je ovako
 
Član
Ima dosta više ljudi koje treba sažaljevati od bogatašice koja je pare zaradila na guzove,ali opet nije uredu nasilje,mada tu više ne možemo govoriti o nasilju nad ženama jer se bore da žene i muškarci budu ravnopravni..Činjenica je da je slučaj dospio na naslovnice jer je poznata,ali ima more gorih slučajeva za koje nikad niko nije saznao.
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ima dosta više ljudi koje treba sažaljevati od bogatašice koja je pare zaradila na guzove,ali opet nije uredu nasilje,mada tu više ne možemo govoriti o nasilju nad ženama jer se bore da žene i muškarci budu ravnopravni..Činjenica je da je slučaj dospio na naslovnice jer je poznata,ali ima more gorih slučajeva za koje nikad niko nije saznao.

Al' bukvalno:lol::lol::lol:, Jay-Z(gigant) "turpijo" pa je proguro:D
 
Član
Default je napisao(la):
moras joj pokazati ko pisa stojeci.

jarane ovaj se malo zajebo pa je bas popiso i to da valja hahahaha .... jebi je tam nek sebi nadje cojka kako treba i nek prestane ljudima prenosit herpes hahahahahah ....
 
Član
vala koliko su napuhali stvar u pm, par podljeva i masnica.....jes' da je pi*ka, jes da na zensko bi digo ruku samo kad bi vec doslo dotle da je ubistvo na pomolu :D al i mediji pretjeruju u pm....
 
Član
Ovaj se nafuro na onu emisiju Udri muski:):):)

Neznam kako neko moze udarit zensko to mi ne ide u glavu.....ja to ne bi mogo uradit ma kolko zasluzila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top