Pojacalo monoblock

Pojacalo monoblock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz svima interesuje me ako neko ima iskustva ili je imao iskustva sa pojacalom pioneer Specifications GM-7300M da mi kaze jel pojacalo dobro ili nije za ovaj moj woofer pioneer TSW-307D4?
Unaprijed hvala....
 
BHT Ovisnik
pojacalo 250rms-a
woofer 400rms-a

on ga moze fino gurat,woofer nece dati sve od sebe,al bit ces zadovoljan,naci ce se netko tko ce ti detaljnije reci,mada ce te ovo zadovoljiti ako nisi neki fanatic
 
Član
pojacalo je monoblok sa 360W rms-a na 2 ohma na kolko ces ga ti spojit sa D4 wooferom ... to ti je da skroz solidno svira ... da jos dodam, momak u tuzli je prije par godina imo to pojacalo na paji od 2kile max-a (bile su skoro 2 u oglasima se prodavale i cini mi se da imaju 750rms-a) i sviralo je nenormalno dobro (al taj momak je imo i kutiju uradjenu kako treba by me) ...
 
Član
Hvala vam svim....;) Neznam onda sta da radim da bi gurao ovaj woofer sto imam koje pojacalo naci i staviti?
 
Član
Ma drug nisi mi nudio nego si rekao da si ti imao i da si ga prodao za 150 KM a ti si meni nudio blaupunkt prijatelju ;)
 
Član
Kada si pitao za woofere, pitao si i za amp, i tada sam ti rekao 170km, al poslije toga nisi nista odgovarao! Al nije bitno, evo dogovaraj sa muhom pa ces da vidis sta "pravih" 400rms-a moze da napravi! ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Kada si pitao za woofere, pitao si i za amp, i tada sam ti rekao 170km, al poslije toga nisi nista odgovarao! Al nije bitno, evo dogovaraj sa muhom pa ces da vidis sta "pravih" 400rms-a moze da napravi! ;)

ado_w:
aha prijatelju falati puno na savjetu vidjecu nesto onda drugu neznam valjal sta ovo pioneeriovo pojacalo sto prodaje ovaj za 140 KM
ErRor:
Ma nista, vidim sabiras muziku, pa reko da ne budes razocaran, j*iga da ja nisam prodao onog DLS-a dao bi ti ga za 150km,al otisao, onaj amp ako gdje naletis kupuj, jer je meni gurao 2x 307ice i napupmao 132db na 400rms-a pa ti sad vidi... I gledaj kakav monoblok da uzmes, bio mi je kod kolege jedan blaukpunt, moram vidjet jel prodan, ako nije bir ce nekig 120km ,a on je monoblok 400rns-a, idealan za tvoje potrebe...

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Poslao si mi PM i nudio nekakvo hellfire pojacalo i pitao me jesam li zainteresiran za zamjenu, i onda sam ti rekao da nisam zainteresiran za zamjenu i da je amp 170km za novac... I onda si mi nesto odgovorio i tada sam ti rekao da je prodan amp, i rekao za ovog balu, koji je takodjer prodan :D, al svejedno never manj.... Evo imas kod muhe, pa vidi pregovaraj sa njim ako vec hoces dls-a....
 
Član
Hvala svima al sam kupio pojacalo pioneer GM7300M i extra mi je ;)
A tema moze pod KATANAC :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top