Pogodi koji je model u pitanju....

Pogodi koji je model u pitanju....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):


33.jpg




ovo je inace JAGUAR XJS COUPE
netko je ostao duzan reci koji je ovo model jaguara
ilegalno ste nastavili igru, ne moze to tako :icon_exclaim: :icon_smile:

a ovaj gore je LEXUS GS 300 ili 430 ovisno o motoru
 
evo stigo je freak :D nego GTI de mi reci koliko ti godina imas,mora da si stariji inace ne znam kad si prije i gdje nakupio toliko modela u glavi ;)

i de postavi nesto
 
Član
mene zanima koliko imas ti a i cijela ova ekipa sto sudjeluje ovdje, samo onako, pitam :icon_question::icon_smile:

86.jpg


inace, citam i skupljam automobilske casopise vec nekih 15 godina, a i moj stari je prije redovno kupovao auto magazine, samo treba citati...:icon_smile: ;)

ako vec pitas, imam 26 godina
 
Član
Ajde Cole....ja ne ucestvujem, jer neam pojma, al pratim temu redovno....jadan, nadam se da cu nesto da ubodem...
 
Uf ovaj mi je poznat,al vraga znam.Ako te zanima godiste necije kliknes na njegov link i tu vidis (neki ne dovrse popunjavanje svog profila kao ti npr :D pa ne pise kad su rodjeni) Ja imam inace 21,u feb 22.Tako da ti dakle skupljas casopise 3/4 mog zivota :D
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Uf ovaj mi je poznat,al vraga znam.Ako te zanima godiste necije kliknes na njegov link i tu vidis (neki ne dovrse popunjavanje svog profila kao ti npr :D pa ne pise kad su rodjeni) Ja imam inace 21,u feb 22.Tako da ti dakle skupljas casopise 3/4 mog zivota :D

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
merdecesW126 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Uf ovaj mi je poznat,al vraga znam.Ako te zanima godiste necije kliknes na njegov link i tu vidis (neki ne dovrse popunjavanje svog profila kao ti npr :D pa ne pise kad su rodjeni) Ja imam inace 21,u feb 22.Tako da ti dakle skupljas casopise 3/4 mog zivota :D

:icon_question::icon_question::icon_question:

procitaj par postova prije i bit ce ti jasno starac :D
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
merdecesW126 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Uf ovaj mi je poznat,al vraga znam.Ako te zanima godiste necije kliknes na njegov link i tu vidis (neki ne dovrse popunjavanje svog profila kao ti npr :D pa ne pise kad su rodjeni) Ja imam inace 21,u feb 22.Tako da ti dakle skupljas casopise 3/4 mog zivota :D

:icon_question::icon_question::icon_question:

procitaj par postova prije i bit ce ti jasno starac :D


starac, a?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top