Pogledajte zaplijenjene skupocjene automobile

Pogledajte zaplijenjene skupocjene automobile

Član
A sta je sa vlasnicima, sto ne dolaze po njih, jesu li uspjeli da im utvrde porjeklo.
I sta su ih sad izvezli iz hangara da ih malo snime i da kazu da su zapljenili 200 auta u jednoj akciji... ja gledam juce na TV-u i reko od jednom zapljenili ovoliko auta.... svasta.
 
X6 je sigurno 100.000...
a jesu ova auta skupocjena za nas standard, 80% forumasa voza auto do 4-5000KM i sad pisete da su ovo krsevi cccc
da mi je najgore auto od tih ukradenih ja bi bio zadovoljan :lol::lol::lol:
 
Član
Pozdrav,

Zna li iko jesu li auta još na poligonu. Htio sam otići s posla da vidim ima li koji zapljenjeni Renaulta Laguna. Pisao sam već ovdje da mi je prije 6 mjeseci ukraden Renault laguna 2 2001 godina, tamno plave boje, sa spojlerom pozadi. Sa slika koje su objavljene nisam vidio ni jedan Renault.
 
Član
Mercedes je premocan :cool::cool:

Al sto je jos zanimljivo da je vecina ovih auta kupljena i u ASA auto jer najvise ih je iz VW grupacije :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
beZZa je napisao(la):
Samo ovo je anti reklama za mnoge, tipa ZEDER, Hudiny, Vampire.

ma nema tu antireklame...to treba znat od pocetka da je muda pod bubrege i samo bi budala to kupila...jer za lopova NEMA BRAVE...to se uvijek znalo....a ove slike pokazuju jedno: KOJA AUTA NE TREBA KUPOVAT...
 
Član
ASA auto su najveci lopovi sto se tice toga, znam X slucajeva kada su kopirani kljucevi i auta ukradena 1 dan od kad su izvedena iz salona.. A siguran sam i kad montiraju zastitu, da prave duplikat kljuceva i kasnije samo dodju po njega.. NE postoji sigurna zastita za auto i tacka... Najvise mi je drago sto su zeder obili i prikazali to, jer raja to dize na sve strane..
 
Član
A kako mozes znat da taj isti ZEDER nije bio zakljucan , po meni nije anti reklama ili de marketing za bilo sta . Zna se da se sve zivo moze obit samo je pitanje vremena koje je potrebno. Ljudi otvaraju sefove u bankama gdje se ulazu hiljade i milioni u zastitu tako da ovo nije nista cudno
 
Član
Ne znam odakle vam da su zeder i hudiny na ovim autima otkljucani, ima li i jedna slika koja to potvrdjuje? ja zaista ne vidim.
Koliko sam ja skontao, auta su ukradena (neka i poodavno) i preprodavana, zar nije moguce da je neko kupio ukradeno auta a da to nije znao i ugradio zeder ili hudiny? Pa takvih slucajeva koliko hocete, ljudi kupe auto, napucaju ga, uloze hiljade i hiljade maraka u njega i onda odjenom mu ga policija zaplijeni jer je ukraden.
 
Član
aldinh je napisao(la):
Pozdrav,

Zna li iko jesu li auta još na poligonu. Htio sam otići s posla da vidim ima li koji zapljenjeni Renaulta Laguna. Pisao sam već ovdje da mi je prije 6 mjeseci ukraden Renault laguna 2 2001 godina, tamno plave boje, sa spojlerom pozadi. Sa slika koje su objavljene nisam vidio ni jedan Renault.

druze,vjeruj da si mi odmah naumpao,gledao sam ovo na slucajevi x,il kako se vec zove,ono na hayatu
steta,sve vw koncern,nema francuza:icon_sad:
 
Top