Poginuo motorista ?

Poginuo motorista ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma i voze k'o kreteni, nadam se da ce momak bit dobro, no ovo ce se na zalost desavati sve vise i vise, kad svaki kloshar sjeda na motor
 
Član
jbt ugrijalo i vec pocelo , ali nezz kako neki kreten poslije ovog moze sjest na motor bez kacige to mi nije jasno nikako 20 30 marka kacigu i spasice te koliko toliko , a da nepricam o drugoj opremi neg hadjo majicu kratki rugava sorc i na skuter , pa sta jee.....
 
Član
Pa eto po avazu i nije toliko loše momak,al prizor je stvarno bio strašan,nadam se da će momak biti ok i da će ovo biti za nauk njemu i ostalima..Hoće al u k al eto...
 
Legend
0g1 je napisao(la):
jbt ugrijalo i vec pocelo , ali nezz kako neki kreten poslije ovog moze sjest na motor bez kacige to mi nije jasno nikako 20 30 marka kacigu i spasice te koliko toliko , a da nepricam o drugoj opremi neg hadjo majicu kratki rugava sorc i na skuter , pa sta jee.....

fazon je sto ga onda niko ne vidi kad stavi kacigu, a 60% njih (klosara) sjeda na motor da bude vidjeno, isto kao i one glupace sto se furaju sa onim krkanima na motorima :icon_mad::icon_mad:
 
Član
danas mi cura prica, stoji na semaforu, iza nje auto, kad samo BUMMMMMMMMM zapuco se skuter u auto iza nje, momak letio par metara u zraku i pao dole, vrucina neopreznost i jebg..
 
Član
Zao mi momka ali j***m ti vise te skutere jutros se meni jedan budaljas zabio u gepek. Post sljedi sa slikama.. Ovaj moj je samo slomio ruku i ostavili su ga na promatranje u Orasju.
 
Član
ma ovi mladzi momci voze bez kaciga i bez bilo kakve jakne.a zena se treba pazit one nista negledaju samo skrenu.:icon_mad:
 
Super Moderator
nedavno je i ovdje u blizini neki lik udario nekog pjesaka sa skuterom :icon_rolleyes:

a ima papaka voze te skutere... ja brate i kad uzmem od nekog da se provozikam, uzmem kacigu obavezno... ne znam sto neki nece kacigu da nosaju al 1000 puta je ljepse voziti motor kada imas kacigu... u to se svako moze uvjeriti...prvo ne smeta ti vjetar, nece ti napuhat ni oci, pa muha ti se ne moze zabit... pa jebemu ja otvorio vizir 5 minuta uleti mi muha u oko... ljepse 1000 puta sa kacigom voziti... a to kurcenje... kome ces se kurcit :icon_question:
samo ce te neko zamrzit bezveze... puno ljudi ne voli vidjeti motor... il ga je nekad u zivotu prepo il zabio se u njeg il sta ti ja znam, a + bikeri su uvijek na losem glasu kao ono kreteni i tako to...
ja volim voziti motor al odem daleko od ljudi... ne zelim da me neko gleda dok se vozam... i ja se ljepse osjecam i komotnije... i ne samo motor ista stvar i sa sankama recimo po zimi... vako divljaju pa se zabijaju nema kakve probleme ne prave al jebi ga sta ces :icon_rolleyes:

meni je zao momka al on ce opet isti fazon furati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top