Poginuo motorista ?

Poginuo motorista ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Maloprije ja sa rajom u autu kad odjednom neka gužva,kad neki skuter se zabio u auto,skuter ne liči ni na šta,ne može se uopšte prepoznat,na autu razbijena zadnja šajba a 10ak m ispred čini mi se lokva krvi,zna li neko više ?
 
Član
Schumi je napisao(la):
Maloprije ja sa rajom u autu kad odjednom neka gužva,kad neki skuter se zabio u auto,skuter ne liči ni na šta,ne može se uopšte prepoznat,na autu razbijena zadnja šajba a 10ak m ispred čini mi se lokva krvi,zna li neko više ?

Jeli to kod Hotela Bristol ?

Vidio sam i ja prolazio u suprotnom smjeru ...
 
Član
jooo jaranee vidio i ja crni reno 19 men se cini a motor se nemoze prepoznat jer je u 10000 komada i ja se pitam kako je jel ziv
 
Član
Jeste diablo,to je to..Meni nije naumpalo da slikam isfuro se prizorom,al kontam da je poginuo momak ležao bi tamo pokriven,ja sam prošao tuda 15 min prije normala,nebi tako brzo završili uviđaj..Vjerovatno su ga prebacili na CUM al sudeći po prizoru....
 
Član
bash prolazio u suprotnom smjeru oko 10ke a vraco se opet oko 11 isto sve samo odvezli lika i policija josh uvidjaj vrsi . . . motor ne da ga nema raspo se do zadnjeg sarafa . . . sjeb pravi samo raja gine ccc:icon_sad:
 

IGY

Član
cuo sam da je momak ziv, i da je sav isjecen od stakla sta li
boki je bio na licu mjesta pa mozda on napise nesto vise
 
Član
nihad3tzo je napisao(la):
bash prolazio u suprotnom smjeru oko 10ke a vraco se opet oko 11 isto sve samo odvezli lika i policija josh uvidjaj vrsi . . . motor ne da ga nema raspo se do zadnjeg sarafa . . . sjeb pravi samo raja gine ccc:icon_sad:
 
I ja sam bio tu koliko sam svatio da ce vjerovatno ostati bez oka , nije imao kacigu sad ne znam jel mi osoba X dobro prepricala sve ili izmislja uglavnom dosao sam dole i to mi je receno
 
Član
Ne znam ni ja mnogo, bio sam par metara od skutera, rasturen je skroz. Raja svasta prica i ja sam cuo ovo da ce bez oka ostati, neko kaze da je poginuo i slicno. Uglavnom nije dobro, izgleda nije imao kacige, opalio je u tog Renaulta, pa valjda glavom udario u auto i odbio se i opalio opet od asvalt. Bilo je krvi, nije zgodno kako god. Morat cemo cekati da vidimo sta pisu novine, koje imaju zvanicne informacije.
 
Član
Evo danas iz avaza:

U Sarajevskom naselju Pofalici sinoc oko 22:00 sata u Ulici Zmaja od Bosne dogodila se saobracajna nesreca u kojoj je vozac motocikla udario u reno 19.
U CUM Klinicnog centra Sarajevo u 22.00 sati sa povredama na glavi doveten je motociklista Elmedin Bandic 19.
Njemu ce biti uradjen CT glave kako bi se utvrdilo da li je zadiobio teze povrede. Uvidzaj na licu mjesta obavili su pripadnici MUP-a KS.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top