Podesavanje farova

Podesavanje farova

Hvala vidjecemo sta cu napraviti
Halo insanu Božiji, što si tako nedokazan :confused: TEHNIČKI, kako sam naziv kaže, čiko će to naštelovati po ps_u, po propisima jer on dotjera onu spravu ispred jednog fara pa zatim ispred drugog i ušteluje to po odgovarajućoj visini a ne kako on hoće. Mo'š ti njih podići da svjetle u oblake al' će ti svaki iz suprotnog smjera spominjati kompletnu familiju, znaš na što mislim ;) hvaala.
 
Član
Halo insanu Božiji, što si tako nedokazan :confused: TEHNIČKI, kako sam naziv kaže, čiko će to naštelovati po ps_u, po propisima jer on dotjera onu spravu ispred jednog fara pa zatim ispred drugog i ušteluje to po odgovarajućoj visini a ne kako on hoće. Mo'š ti njih podići da svjetle u oblake al' će ti svaki iz suprotnog smjera spominjati kompletnu familiju, znaš na što mislim ;) hvaala.
Potpisujem, svaka cast na odgovoru ;)
 
Član
ako je tako, meni su na tehničkom podesili da vidim oko 12m ispred auta, je li to dobro? hmmmmmmmm ako vozim 80km/h, za koliko vremena pređem tih 12m???

nakon toga sam ih podigao da bacaju nešto dalje, a ne u pod, nikad mi niko nije blicnuo 2 godine... Fazon je da na udaljenosti od oko 10ak metara ne baca snop unutra u kabinu, nego ispod prozora znači, nije naučna fantastika ;)
 
Ajde kad ste raspolozeni oko svjetala,jos da vidimo,ubacim u rikverc,uredno svjetli,pocnem pustat kvacilo (mislim na to pokrecem auto u nazad)ugase se,pritisnem upale se svjetla za rikverc.sta mislite do cega je...
 
Član
Covjek hoce da sam proba uraditi, bez ikoga, niko se nije naucan rodio, probaj, ne bude li valjalo, opet radi dok ti ne bude ok :D Ne radi svjetla na avionu, nego na autu
 
Top