Plin DA ili NE?

Plin DA ili NE?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto da ne, s dobrim majstorom da to postavi i ustima ne smije biti problema....sekvent ne moze, sam si rekao, jer nema odakle "kupiti" signal za dizne....
 
Član
Evo iz prve ruke, do pre mesec dana sam vozio na plin pomenuti motor, sve je bilo extra, potrosnja neverovatna (7-9l na otvorenom a u gradu od 10-15l) i isao kao zmaj! Al pre jedno mesec dana poceo da me :smajli01: i gde god oteram kad vide K-glavu samo se okrenu,fora ne znam ja to, ne moze to bolje i slicno, u glavnom sad vozim na benzin. Znaci dobro je dok ide al kad se poremeti tesko ga je nastelovati.
Eto,to je moje iskustvo i ne bih preporucio plin al svako ima svoje i ne bih nekom da stvaram pometnju. Poz
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Ugradnja plina na KR 1.8 16V,da li neko ima ko vozi na plinu i kako se auto ponasa???
druze imao sam 2 auta na plin i istina je jeste ekonomicno ali nisam za to jer ga isusi totalno i jednom kad se uzhebe povratka na staro nema..
 
Početnik
Raske81 je napisao(la):
Evo iz prve ruke, do pre mesec dana sam vozio na plin pomenuti motor, sve je bilo extra, potrosnja neverovatna (7-9l na otvorenom a u gradu od 10-15l) i isao kao zmaj! Al pre jedno mesec dana poceo da me :smajli01: i gde god oteram kad vide K-glavu samo se okrenu,fora ne znam ja to, ne moze to bolje i slicno, u glavnom sad vozim na benzin. Znaci dobro je dok ide al kad se poremeti tesko ga je nastelovati.
Eto,to je moje iskustvo i ne bih preporucio plin al svako ima svoje i ne bih nekom da stvaram pometnju. Poz

izgoreo je gumicu K glave
zameni i vozi

p.s. (ne vozi kod debila);)
 
Član
Da, ali da imaš dobrog majstora za to :) da te ne ebe poslije, a i da imaš majstora sa mehaniku, da kad te zeza filter ili nešto on ne počne pričati kako su ti karike otišle.

Uglavnom majstori da su ti dobri i to je to.


Možda znate onaj Hafei Ruiyi mali kamionet, imam ga na plin.

I nešto počeo gubiti vuču ovo ono, u OVLAŠTENI servis na stup, kažu motor otišo skrozzz na skroz. Odvukao ga kod majstora, odvrnuo se neki holender, i stegne ga lola, ide bolje nego fabrički.
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
Raske81 je napisao(la):
Evo iz prve ruke, do pre mesec dana sam vozio na plin pomenuti motor, sve je bilo extra, potrosnja neverovatna (7-9l na otvorenom a u gradu od 10-15l) i isao kao zmaj! Al pre jedno mesec dana poceo da me :smajli01: i gde god oteram kad vide K-glavu samo se okrenu,fora ne znam ja to, ne moze to bolje i slicno, u glavnom sad vozim na benzin. Znaci dobro je dok ide al kad se poremeti tesko ga je nastelovati.
Eto,to je moje iskustvo i ne bih preporucio plin al svako ima svoje i ne bih nekom da stvaram pometnju. Poz

izgoreo je gumicu K glave
zameni i vozi

p.s. (ne vozi kod debila);)

Ma druze nema dobrih ili se meni ne da naletiti! ;)
 
Član
E neznam ljudi, ali razlika je skoro dupla, za pola god se plin odplati poslije toga je sve usteda koja nije mala!!!
Cuo sam od ljudi da se plin ne ponasa najbolje u ovim motorima jer je velika putanja plina tj one cijevi od usisa su problematicne jer se zna desiti da u njima detonira plin i onda nastanu problemi!A isto tako sam gledao auta na kojima je ugradjen plin i ljudi mi kazu da su zadovoljni osim jedne stvari a to je da se auto zagusi na benzinu jer se smanji dotok zraka zbog one podloske koja ubrizgava plin!
Jeli ima neko ko je ugradio plin na ovaj motor, zanima me iskreno misljenje!?:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top