Pitanje

Pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sky

Član
eh, ovako. vec u gepeku imam jednu pionirovu 306-icu i trazo sam jos jednu al je malo teze naci polovnu, pa mi lik prodaje ts-w307f sto je 900w i 300rms-a za 70 km. pa me zanima da li ce mu to sta smetati sto nisu iste snage. mada mi je crunch dvokanalno pojacalo pa bi mogao svaki na kanal posebno. al kontam ako ga uzmem staviti ih u slotport kutiju zajedno...
pa sad ako imate kakav prijedlog ili mislite da se ne isplati slobodno recite. otvoren sam za sve prijedloge i kritike :)
 

IGY

Član
ts-w307f ti je free air zvucnik, i on radi bez kutije, znaci zavrnes ga nazad na policu i rokaj
sto znaci ta dva nikako ne idu skupa ;)

P.S. mislim da je ovo do sad najbrzi odgovor, u roku 2 minute :D
 

Sky

Član
sreca moja , hvala na odgovoru ;)
onda nista od moje kupovine .... a da li bi mi ipak pomogla izrada slotport kutije za 306-icu?
 
Početnik
moze ali u 2 odvojene kutije,

Free air woofer samo MOZE raditi u Free airu i nigdje ne pise da nemoze raditi u kutiji, naravno bass reflex kutija onda...
 
Član
to sastaviti je kao da imas sve 4 gume razlicite na autu. nije dobro.

slot port kutija je u biti bas reflex samo sto je sam port drukcijeg oblika nista bolji zvuk nece biti od standardne okrugle cijevi.
 

Sky

Član
ok, hvala na info. mada moram svejedno drugu kutiju pravit, posto mi je ova previse izbocena u gepeku pa je moram stalno vaditi kad nesto tovarim. a da li cu sta izgubiti na zvuku, tj na snazi basa ako je napravima malo sirom a uzom, a litrazu cu gledati da bude ista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top