pitanje za vozace honde

pitanje za vozace honde

Član
Zanimaju me vasa iskustva, honda concerto, 93. god, 1.6 motor, nesto oko 90 kW. Dostupost i cjene djelova, pouzdanost samog auta i sl.

:icon_question:

borkom je napisao(la):
Zanimaju me vasa iskustva, honda concerto, 93. god, 1.6 motor, nesto oko 90 kW. Dostupost i cjene djelova, pouzdanost samog auta i sl.

:icon_question:



bump
 
Za samog Concerta ne znam puno, iako vjerujem da se radi o malte ne istom auto kao Civicu iz te godine, al sto se tice motora, pa odlican motor, najjaci motor D serije. Posto je tako jak, uglavnom su ti motori i posteno ubijani, stoga pri kupovini osluskuj lezaje dole na radilici, vecina kad strada, strada na tome, potrosnja ulja bi trebala biti oko 2-3 deca na 1000 km i to je sasvim normalno.

Sto se tice dijelova, ne znam kakvo je stanje u BL, al ja iz Brckog nadjem svaki dio koji mi zatreba, jer Hondu posjedujem vec godinu dana pa sam upozno dosta Hondasa iz okolice, tako da nema tog dijela koji ne mogu nac u roku par dana. Naravno uvijek imas i Edelex, radnju japanskih dijelova u Tz, tamo imas sve, cijene nisu niske, to da se zna, dok je za Golfa 2 krajnica 6 km, za Civica je 35 itd
 
Necu ti rec "uzimaj, ja sta", jer neam pojma u kakvom je stanju taj Concerto, ipak ako su u priblizno istom stanju, onda naravno da cu reci "uzimaj, ja sta" :D

Kladim se da se neces pokajati, ako je kolko tolko u pristojnom stanju. Sretno ;)
 
Top