Pitanje za Tuzlake a i ostale!

Pitanje za Tuzlake a i ostale!

Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
nikad vidio ovo auto u tz

al nek je
nova hitna pomoc,trokut,pumpa, kljuc za felge.extra sijalice.
i udarena zastita,jel udario i šporet novi u kući,kad je temelje udaro :D

Ma to je drug bitno a cjenu ko j*be :lol::lol::lol:
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ne vrijedi ova calibra pisljive marke, mozda udarena zastita vrijedi, al calibra ne:lol:

Realna je cjena 5500KM al posto je zastita udarena vrjedi 8500 sigurno posto je unikat haha :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Jel ti jaran lezo na kakvim mrvama, jel iso posle aksama dje se kolje zivina pa hoce mjenjat kljuc za kljuc. BMW da je nzm kakav duze ce izdrzat od ove kalibre, ja nzm kakvu je ovaj zastitu udario pa trazi ovoliku lovu za tu lovu mozes uzet dvi kalibre i jos za cevape da ti ostane, da ju je komplet prelio bakrom nebi vrijedila ovoliko.
Doduse ko zna mozda ima zilet u auspuhu pa je nabrijana:lol:
 
Ovo auto ti je iz Tojsica, kao sto se vidi na slikama sa praone.
A auto sam vidjo onako nije lose, al vlasnik mu drzi non stop do kraja gas da se ne ugasi i nesto se puno cuje
Dobro ti njeg provjeri
 
Početnik
saledoboj je napisao(la):
Jel ti jaran lezo na kakvim mrvama, jel iso posle aksama dje se kolje zivina pa hoce mjenjat kljuc za kljuc. BMW da je nzm kakav duze ce izdrzat od ove kalibre, ja nzm kakvu je ovaj zastitu udario pa trazi ovoliku lovu za tu lovu mozes uzet dvi kalibre i jos za cevape da ti ostane, da ju je komplet prelio bakrom nebi vrijedila ovoliko.
Doduse ko zna mozda ima zilet u auspuhu pa je nabrijana:lol:

Ma brate kljuc za kljuc E34 je to 5000KM nije E39 jbg da bude ko Calibra cjene

Amer-civic je napisao(la):
Ovo auto ti je iz Tojsica, kao sto se vidi na slikama sa praone.
A auto sam vidjo onako nije lose, al vlasnik mu drzi non stop do kraja gas da se ne ugasi i nesto se puno cuje
Dobro ti njeg provjeri

Hvala drug kaze da ima zvuk predobar vjerovatno se zato i cuje puno pise detaljno da je platio auspuh 460KM
 
Top