Pitanje za Nuriju i Huku Need4Speeed

Pitanje za Nuriju i Huku Need4Speeed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pfff al je neko tvrdoglav :D

Pa prosle godine je u Tuzli, kadet prahistrijski oderao VIPERA, bmw M5 :)

Pazi ovo, podatak sa supercars.net, Ferrari F430 kabrio kao sto je kod gasija 402 metra vozi za 12.5 sekundi :) Znaci to profi vozac moze tako da odvozi, a gledaj sad, taj Ferrari je super sportsko auto sa 483 KS. A imas jednog Nuriju koji 402 metra vozi za 13.9, Hotu - 11.9 s :) ... razmisli malo :D
 
Član
iskreno receno zaboli me sta imaju rec tzv forum-raceri...koji dodju ovdje i pocnu pljuvati ....tak su pljuvali i neki moji "drugovi" i pricali kako ce oni napraviti ovo ili ono..i na kraju dodju na sr i odvezu 16.xx i 18xx sec...naviko sam na pljuvanje :)
meni licno to nista ne znaci ....vise mi znaci kad "neko" ko je chipovao hiljadu auta najmanje kao sto je npr krvolok ,covjek koji zna sta ide dobro a sta ne ....za mog golfa kaze da leti....te rijeci imaju vrijednost...a ovo koliko imam konja da li imam 90 ili 1000 manje je bitno . ili npr u nedjelju kaze covjek koji vozi keca crvenog iz zupanje "isusa ti ***** krstio sam se kad sam zavrsio trku auto ti leti" a on ima najbolje vrijeme 13.6 ... a vi mozete da pljujete golfa koliko hocete ipak to je samo klasicni diesel :D
pozz
 
Član
Ja imam u golfu 6 klipova, 12V, jednu elektroniku i NOV SET KVACILA :) a za ostalo me boli K. A sto se tice tih glupih prepucavanja i sto se natezete s BiGBalabuto-om ja stvarno ne kontam jel ovaj covjek podjebaje ili je munjen .... i ne znam koji ga K. ubjedjujete u nesto.....Ako je tako "strucan" pa brate moj nek dodje na iduci SR i nek isproba samnom ili s nurijom ....a usput moze povest i ferrarija nekakog sto spominje gasijevog ili nebitno cijeg..... a u sustini kad sagledas ovu temu i pricu u njoj stvarno je bez veze i ne mogu da skontam svrhu....
 
HuKa je napisao(la):
Ja imam u golfu 6 klipova, 12V, jednu elektroniku i NOV SET KVACILA :) a za ostalo me boli K. A sto se tice tih glupih prepucavanja i sto se natezete s BiGBalabuto-om ja stvarno ne kontam jel ovaj covjek podjebaje ili je munjen .... i ne znam koji ga K. ubjedjujete u nesto.....Ako je tako "strucan" pa brate moj nek dodje na iduci SR i nek isproba samnom ili s nurijom ....a usput moze povest i ferrarija nekakog sto spominje gasijevog ili nebitno cijeg..... a u sustini kad sagledas ovu temu i pricu u njoj stvarno je bez veze i ne mogu da skontam svrhu....


LOL vi stvarno ili necitate ili nekontate ja nista nisam rekao sto se tice trke!!!! kako to nemozete svariti cak hvalim rezultate!!! a za ferarija i ostale budalastine sam se zajebavao posto ste brzi od njih!!!! mene samo interesuje jedno, posto majstori kazu da znaju koliko konja ima auto da mi kazu kako to ZNAJU a oni stalno spominju trku kao da se tako mjere konjske snage, to im je jedini argument u cijeloj prici!!! jebi ga onda bi i metak po vama na 402 metra imao jako puno konjskih snaga :D

Ubjedite me da imate duplo konjskih snaga samo to i nista vise!!!
Ja rekoh hocu da i ja znam kako, nebi li i moje auto bilo obiljzeno istim!!!

Jos jednom sve pohvale nuriji za rezultate!!!

 
Član
prvo nije sve u konjima to je gregor tus dokazao , a u ostalom sto treba tebi nurija ili bilo ko drugi dokazivati koliko konja ima , a evo rekao ti je da ima 260 + ks
 
Član
Ubjedite me da imate duplo konjskih snaga samo to i nista vise!!!
Ja rekoh hocu da i ja znam kako, nebi li i moje auto bilo obiljzeno istim!!!

hehehehe ti si meni sega materemi.......a ko si ti da se tebi ista mora dokazat.......? Citas li ti boli me K. dal ti vjerujes ili ne.... a i da nebi mozda ostavio poso pa otiso u Zg i uradio dino test da bi tebi pokazo kolko ima ks ...cccccc stvarno si sega :)

al et posto me vako nasmijes et napisacu ti ja otprilike kako se to krece
-Uradjena gla i ventili daje nekih 10-15 ks
-Sportske bregaste sve zavisi kolko stepeni daju isto tako 10-15 ks max
-Cipovanje elektronike meni je dalo nekih max 15 ks mozda manje a mozda i konj. dva vise (to krvolok zna najbolje)
-Uradjen kompletan izduvni sistem od grane pa do zadnjeg lonca znaci npr kod mene bi trebalo ic 6-3-1 izduv on isto tako max daje nekih 10 ks gor dol konjic
-Nitro tu sve zavisi od raznih ventila i dizni.... znaci ako s diznom 0,8 mm pucas daje nekih 25-30 ks, 1mm 50ks, 1,1 1,2 ITD daju odredjen broj ks
-Leptirove kad bi stavio na svoj motor od bmw-a to sigurno daje 40-50 ks s odgovarajucom elektronikom ...i tako to i t d
a ove mjerne jedinice je neko prije mjerio i od usta do usta do danasnjih dana se spominju neke su uvecane a neke umanjene...
i zato prestani vise srat i lupat gluposti i koga K. boli na ovom forumu dal ti vjerujes ili ne.......
LP
 
Član
BiGBalabuto je napisao(la):
Pa po mojoj procjeni nurija nemoze nista mozda njegov 1.9TDI
Nemogu ti reci ni otprilike nerazumijem se u to :D

pa jasno;)

samo mi nije jasno zasto se onda petljas u ono sto nerazumijes...:icon_exclaim:

Sta bi ti znacilo i da dyno vidis,ako vremena na SR nisu pravi pokazatelj snage onda tek dyno nije nista,sta ti vrijedi ako ti neko na dynu namjesti i ispise vecu snagu nego sto imas kad povezes auto a ono truba.Dyno je tek pravo sranje i stvoren je za te ljudi kao sto si ti koji se nerazumiju,jer njima kad nastimas vrijednosti i pokazes da si dobio toliko i toliko KS,to je zakon i dalje nema,bez obzira sto ti auto i neide nesto u praksi,bitno ja da je dyno pokzao to i to.

Staza je mjerilo svega,i sange motora i vjestine vozaca,sve ostale stvari su suplja prica i teoretisanje.

Ovu pricu treba pod hitno zavrsiti,stvarno nema smisla.
 
Član
Et ona petica golf u dizel klasi....sigurno je 2.0 tdi sa 140KS pa ostade jedno 3 sec mozda i vise na 402m iz golfaIV sa 130KS? hihihihi
 
HuKa je napisao(la):
Ubjedite me da imate duplo konjskih snaga samo to i nista vise!!!
Ja rekoh hocu da i ja znam kako, nebi li i moje auto bilo obiljzeno istim!!!

hehehehe ti si meni sega materemi.......a ko si ti da se tebi ista mora dokazat.......?  Citas li ti boli me K. dal ti vjerujes ili ne.... a i da nebi mozda ostavio poso pa otiso u Zg i uradio dino test da bi tebi pokazo kolko ima ks ...cccccc stvarno si sega :)

al et posto me vako nasmijes et napisacu ti ja otprilike kako se to krece
-Uradjena gla i ventili daje nekih 10-15 ks
-Sportske bregaste sve zavisi kolko stepeni daju isto tako 10-15 ks max
-Cipovanje elektronike meni je dalo nekih max 15 ks mozda manje a mozda i konj. dva vise (to krvolok zna najbolje)
-Uradjen kompletan izduvni sistem od grane pa do zadnjeg lonca znaci npr kod mene bi trebalo ic 6-3-1 izduv on isto tako max daje nekih 10 ks gor dol konjic
-Nitro tu sve zavisi od raznih ventila i dizni.... znaci ako s diznom 0,8 mm pucas daje nekih 25-30 ks, 1mm 50ks, 1,1 1,2 ITD daju odredjen broj ks
-Leptirove kad bi stavio na svoj motor od bmw-a to sigurno daje 40-50 ks s odgovarajucom elektronikom ...i tako to i t d
a ove mjerne jedinice je neko prije mjerio i od usta do usta do danasnjih dana se spominju neke su uvecane a neke umanjene...
i zato prestani vise srat i lupat gluposti i koga K. boli na ovom forumu dal ti vjerujes ili ne.......
LP


ETO.... ja zadovoljan sad mi je jasno da su vase konjske snage rekla kazala i nemam vise nikakvih pitanja hvala na odgovoru!!! Samo mi nije jasno kako niko nije prije reagovao na vase lupanje dodus dobijao sam poruke ljudi kako se slazu samnom hehehe al nisu htjeli raspravljati sretno i uzivajte
 
Član
Aj drago mi je da si zadovoljan.....al et kad budes imo nekako auto s "pravim" konjima dovuci na SR pa da probas s nasim "navikanim" konjima....... Al sta ja to tebi govorim kad si ti rodjen ko gledaoc i umrijeces ko gledaoc.....
 
Član
BIGABABALUTO ili kako ti je vec nick name:
ako znas engleski jezik evo procitaj ovo dobro pa ces vidjeti da prica nekih ljudi ima smisla:
http://www.racingtdi.com/engine.htm
 
Legend
ETO.... ja zadovoljan sad mi je jasno da su vase konjske snage rekla kazala i nemam vise nikakvih pitanja hvala na odgovoru!!! Samo mi nije jasno kako niko nije prije reagovao na vase lupanje dodus dobijao sam poruke ljudi kako se slazu samnom hehehe al nisu htjeli raspravljati sretno i uzivajte

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
na dizel se voze lokomotive :) samo za nukija :p
al kad me predje na 180 kao da stojim,sve mi je bilo jasno...a kod njega tih bijednih 130 konja a kod mene bijednijih 204 :) a isto auto :D
haj dosta o konjima hocemol malo o mladoj janjetini sa jablanice?
 
Član
Čuh sinoc preko TV-a u emisiji ''vjesti u 7'' , koju vodi Senad Hadžifejzović,a njegov vrli gost bješe Abdulah Sidran,pa koji reče ,da imaju neki tobože šarafi za felge,da kad se namontiraju na iste daju dodatnih 60 KS...
Valjda zbog aerodinamike,ko će ti mu ga znati...
Ali ako je Sidran to rekao,to je sigurno za povjerovati...


Nego gdje da ih nabavim? Znači imam sad Golfa dizela +plus ti šarafi,koje bi mi ono vrijeme moglo da bude na SR?


:D:D:D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top