Pitanje za Nuriju i Huku Need4Speeed

Pitanje za Nuriju i Huku Need4Speeed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
BiGBalabuto je napisao(la):
Lav je napisao(la):
ajd ne seri. ti predpostavljam vozis neku kitu i sjedis za tastarurom po cijeli dan. kakav ba Gashi, kakvo ti je to pogresno furanje,kamate... cuj uozi kucu. jebo te njegov ferari i sva takva slicna auta. ovo je svijet ljudi koji vole auta a ne koji se furaju da ce u zivotu biti neki mafijasi. ti si garant cyber Gasi koji po internetu ima jarane u picki materini i koji rade cijeli zivot u nekim institutima. uostalom sta te boli ***** ko ima koliko konja. ako mislis da si jak izadji na crtu i poklopi usi

cuj ako mislim da sam jak bas si panglu pa necu ja sa autom trcati ja svakako nemam auto nego tastaturu stacu levat :) a vidim da za auto nisu samo potrebni konji nego izgleda i magarci po svemu sudeci na osnovu ovoga sto pises po forumu!!! I cuj poklopi usi sta si time htio da kazes kad izadjem na crtu da je neki auspuh supalj ili sta??? kaze se ili se poklopi po usima!!! :)

Nema veze naucit ces vec nego Lave reci ti meni sta ti vozis pa da te ja oderem :D
I nemoj samo da je sta tatino :) a ako nemas za goriva dacu ti ja!!!

vidim ja tebi pravo dosadno pa gazis jednog po jednog po forumu...
mnege stvari si u pravu i to svi znamo, samo pazi da ne uvrijedis koga...
 
[/quote]

vidim ja tebi pravo dosadno pa gazis jednog po jednog po forumu...
mnege stvari si u pravu i to svi znamo, samo pazi da ne uvrijedis koga...
[/quote]

Nisam nikoga htio uvrijediti samo malo raspravljati na ovu temu al mene malo Lav uvrijedi pa ja malo pricepijo ;) necu vise i nije mi dosadno nego mi smetaju stvari koje nemaju argumenata!!! Jer nista nisam rekao za 13.9sec nego svaka cast al nema dokaza za duplanje konja a to se nedokazuje sa 13.9 sec nego nekim drugim stvarima a naj jednostavnija koju svi poznajete je "valjak"!!!

Ukoliko hocete mogu vam postati slike sa pravoga mjerenja kako to u stvarnosti izgleda i recu vam da je cijena jednoga mjerenja tj. za jedan motor oko 350.000 ;) naravno motora koji ce ulaziti u proizvodnju to je cijela nauka a ne ono auspuh 15 skidanje katalizatora 5 stavljanje ovoga 50 skidanje onoga 40 jer je to smijesno
 
Administrator
ma ok je to al nije niko rekao da ima toliko i toliko konja vec  predpostavlja na osnovu nekog ubrzanja i radova na motoru ...
npr.nadje na internetu (kad vec nemamo gdje izmjeriti prije ZG) neki slican projekat na kojem je neko izmjerio da ima  toliko konja pa poredi sa svojim projektom...
i ja predpostavljam da cu vecom turbinom,interculerom,pritiskom turbine i goriva, vecim diznama i chipom imati preko 250 konja (gledao sam na netu slicne projekte i mjereno je preko 250 konja a mozda necu imati ni toliko ne znam, vidjet cemo),,,,o tome govorim nije sve crno ili bijelo...opusti se i ne prihvataj sve ozbiljno...pozzz i uzivaj
 
Lav je napisao(la):
e jasta vozim tatin auto, pa mi stoga netreba goriva.
nesmijem se ja trkat s mafijom

LOL pa nisam ja mafijas sta ti je covjece :D cak ni folije nema malo fabricki tonirano nista vise ;) nemoj se sta uvrijediti zezam se!!!

Ma sve je ok bitno je da se napreduje sa vremenima i to se cijeni ;)
 
Član
pa koliko majstore po tvojoj procijeni Nurija moze imati KS?

Kad sad sve te price odlijes,racionalno razmislis i sve realno sagledas koja bi po tebi mogla biti cifra za tog 1.9 tdi 130 ks?

Otprilike?
 
Član
BiGBalabuto je napisao(la):
quattro je napisao(la):
pa o tome se radi prijatelju . covjek pitat nuriju kako on zna kolko ima konja  golf , pa nemoze sa 130 ic 13,9. i golf ima konja ako i nema.
ko budala vidi da golf ima duplo vise konja , nisu ni nuria niti huka govorili ima golf 263,7 ks pa kako znas , Care regulisi da se ode na kakav dino , pa ces vidit da su ljudi upravu


Netreba njmu dino test nek ugovori sa Gasijem utrku na 402 metra i nek zalozi auto, kucu i sta sve ima covjek ce vjerovatno dati trodupli ulog!!!! Samo se bojim da neotplacuje kamatu cijeli zivot :D stvarno ste presmjesni sa tvrdnjama a sto pitam koliko KS ima pa jednostavno se gadjaju ciframa da je to presmjesno ovo mu dalo 50 ono 70 ono ce od 50-100 i tako samo me to nervira a ne sto auto ide 13.9sec jer je to za svaku pohvalu :D

Za Micky-a info ima jedan frajer sto trokutom oderdjuje konjazu za 20KM

Pa ti stvarno covjece nemas pojma sta auta za streetrace mogu! Kakav ba ferari!? Jesi li gledao prosle godine SR u Hrvatskoj kada Golf 2 sa 2xVR6 motorom dere ferarija kao da ga i nema! Ficu koji ide 12sek i ostale "autice"! Nurijno vrijeme koje je bolje od vremena Audija RS4, a napominjem ti da je u Nurije diesel! Pogledaj film F&F (prvi dio) i kad Supra dere ferarija! E pa to nije samo film to se desava u stvarnosti i to se upravo desava na nasim prostorima! I nemoj mi opet reci da se ovdje jednostavno duplaju KS i Nm! Poslozi malo kockice i dobit ces rezultat i sve ce ti biti jasno!
 
addo je napisao(la):
Pa ti stvarno covjece nemas pojma sta auta za streetrace mogu! Kakav ba ferari!? Jesi li gledao prosle godine SR u Hrvatskoj kada Golf 2 sa 2xVR6 motorom dere ferarija kao da ga i nema! Ficu koji ide 12sek i ostale "autice"! Nurijno vrijeme koje je bolje od vremena Audija RS4, a napominjem ti da je u Nurije diesel! Pogledaj film F&F (prvi dio) i kad Supra dere ferarija! E pa to nije samo film to se desava u stvarnosti i to se upravo desava na nasim prostorima! I nemoj mi opet reci da se ovdje jednostavno duplaju KS i Nm! Poslozi malo kockice i dobit ces rezultat i sve ce ti biti jasno!

Prvo nisam spominjao nista drugo nego KS koje oni valjaju a drugo mozda ima neko ko je sastavio nesto jako dobro al to sigurno nismo mi u Bosni za tvoju info ;) i trece rijec je o nuriji i huki a nekim suprama i twin VR6 motorima al eto mozemo i tebe ubaciti u svu ovu pricu!!!



pa koliko majstore po tvojoj procijeni Nurija moze imati KS?

Kad sad sve te price odlijes,racionalno razmislis i sve realno sagledas koja bi po tebi mogla biti cifra za tog 1.9 tdi 130 ks?

Otprilike?

Pa po mojoj procjeni nurija nemoze nista mozda njegov 1.9TDI
Nemogu ti reci ni otprilike nerazumijem se u to :D
 
Član
Po mojoj procjeni ulogu vecu igra obrtni moment i kako vidis da je u Nurijnog Golfa cifra obrnog momenta oko 400Nm nije manje sigurno i zato moze dobro povuci, a sigurno nema vise tih 130KS! Ja sam isto po tom pitanju jos uvijek ucenik prvog razreda! Ali vidim rezultate i to mi je dovoljno! Jer nije uvijek samo sreca to sto on ide ispod 14.5 sek! Mora da ima nesto dobro ispod haube da ide tako! A naravno tu uticu i ostali faktori, asfalt, gume, reakcija vozaca itd. ali ti to ne zelis da prihvatis da je tako!
 
Član
Pogledaj samo kako dobijes kojeg "konjica" promjenom mape na svom ECU! http://www.smchiptuning.com/katalog/alfa.html
 
Član
BiGBalabuto je napisao(la):
Nemogu ti reci ni otprilike nerazumijem se u to :D

A i dalje se smatras kompetentnim da prozivas svima snagu auta? Care ti si najobicniji flamer kojih je na internetu i daleko previse, a samo mi nije jasno zasto raja i dalje grize tvoju suplju.
 
Član
ne znam koliko huka ima konja+kobila : ) ja znam da imam +265 ko nevjeruje mozemo se kladit :) fali mi para pa mogo sam uzet koji evrich :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top