Pitanje u vezi šoferšajbe

Pitanje u vezi šoferšajbe

Interesuje me dali neko zna ko je najbolji sto se tice mjenjanja sajbi, jer mi je pukla sajba, pa eto ako je neko imao iskustvo interesuje me ko je ovde u sarajevu najbolji za to. U pitanju je Seat Ibiza, treba mi sajba i i mijenjanje.
 
Član
imas na sarajevo-x temu u kojoj su nabrojani svi brojevi telefona servisa koji se bave prodajom i ugradnjom stakala. uglavnom ljudi najvise preporucuju servis 505 u Vogosci, autostakla Rule na Stupu...
evo ti link, tu imas sve adrese i telefone
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=22184

Ako ti nesto znaci, meni su za prednju sofersajbu (pug 206) kod Ruleta trazili 220 km sa ugradnjom, i garancijom. s obzirom na velicinu sofersajbe po meni to je sasvim ok cijena.
 
Član
Auto servis Sale,cesta pored aerodroma koja vodi prema Kuli...Bivši fiatov servis.100% ljudi najjeftiniji i najbolje rade !!!
 
Član
Drug mi je mjenjao na Seat Ibizi sajbu i mislim da ga je dosla oko 200 ili 250 KM! Skuplja je jer je lijepljena, a mjenjao mu je frajer u servisu koji se nalazi na cesti za vogoscu odmah do stadiona kosevo. Znaci prije spustanja u Bare s lijeve strane ima servis.
 
sajba je zamjenjena u Novusu. Cijena sa ugradnjom je bila 225KM, ljudi su stvarno profesionalni svaka im čast. a ovde moze LOCK.
 
Top