Pitanje u vezi Škoda Octavia 1.9 TDI

Pitanje u vezi Škoda Octavia 1.9 TDI

Član
Stvarno beze je to sto idete u off topic al eto
a najgore su mi te price o udobnosti kvalitetu i slicnim stvarima
a pola ih nije ni imalo auto nego se provozalo u par njih
pa kao da su pokupili svu pamet ovog svijeta . . . strasno ! ! !

A sto se tice tvog pitanja po meni vrijedi tih para jedino sto je Skoda pa brze gubi na vrijednosti
ali za tu opremu godinu kilometrazu i stanje nije puno i vrijedi tih para . . .
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
a na koju ti cobru mislis ? daljinski ili ?

Ona nova sa karticom , sto radi na frek ili kako vec a otkljucava se i zakljucava sa orginalnog kljuca .

I da malo napisem na temu , za ovo skoda iza VW-a 3 svjetlosne godine hahahahahahahahahah.

Kao sto repo rece , isti dijelovi isto sve samo znak skode jbg , ko hoce da plati VW znak nek placa, meni je licno Oktavija super auto i nisam cuo da ima problema (iako je 3 svjetlosne godine iza GOLFA :$)

vjeruj da je meni ta kartica bas fuj imam je i nekad imam problema dok je ne ocita iznutra se nmz zakljucat a da se alarm ne aktivira kad je ugaseno auto bolje je sa daljinskim
 
Član
bukvalno shvatate otpadnu vrata... mislio sam da sve brze ode i da se krene kvarit prvo u skodi, pa onda u vw- pa onda u audiu-u i tu je ta cijena sto placate, odnosno zavrsna obrada i kvalitet
 
Član
ima neke razlike u škoda octavia golf 5

za ono sta znam
golf grije ujutro preko climatronica odmah,skoda ne
golf ima senzor kad treba ulje doliti, skoda ne
i tako tih sitnica
 
vozio sam se (i vozio sam) i Golfa 5 i Octaviu, i po meni je Octavia dosta ispred Golfa, što se tiče unutrašnjosti...manje-više isto auto, s većim gepekom...ja ne bi nikad dao te pare da imam, za polovno auto...nova auta (poput Ford Focusa, Megane-a, C4, Astre) su vec od 21-22 hiljade...jesu sa losijom opremom, al ipak druže novo je novo, vjeruj...ta Octavia ima vec 140k km na satu, a ovo sjedes prvi i vidiš 0 km...bolje doplatit malo para, i kupit novo, pa makar bio i benzinac sa 1.4 motorom...
 
Vidim ja da je ovo otišlo u off topic. Nisam bio tu nekoliko dana, nisam imao vremena pa nisam ni gledao temu. Uglavnom, škoda je kupljena. Kad budem imao vremena da je slikam postaviću slike u garažu. Tako da sada može LOCK ovde.;)
 
Administrator
nek je sa srecom ;) nadam se da si zadovoljan vozilom ;) i obavezno postavi slike ;) i ako nije tajna koja je konacna cijena bila?
 
Član
nisi se zafrkao..dosta dobro auto sa dosta opreme..cijena je super...ovde pola ljudi nezna kolika je doplata samo za xenon a gdje je koza(ko je voli) i ostalo...luksuz se placa ..a ovde pola komentara je off...koje je auto udobnije itd.. itd...
Uglavnom auto za 5...za taj motor to nije nikakva kilometraza..tako da...sretno u voznji
 
Top