Pitanje u vezi mobitela

Pitanje u vezi mobitela

Član
edoze je napisao(la):
@arminM: pretpostavljam da je to onaj dolje u staroj carsiji,cuo sam da je dobar
@el diablo: meni rekose da dekodiranje ksota oko 70KM al u austriji?! tak da nisam ni pitao nikog vise
nista onda,sutra poslije posla u telecom i vidjet
ev gledam po netu,moze se otkljucat uz pomoc nekog koda...koji bi moooozda mogao dobit od telecoma...tj,oni ga imaju,samo ne znam hoce li reci
tako da vidim i tu soluciju

moj ti je savjet da nazoves sutra eronet i da kazes o kojem se modelu radi i ja mislim da ce ti oni dati kod...pokusaj...
 
Član
ja sam vec u mtelu na pretplati
L paket,al je ta nokia tamo 300KM + 2 godine ugovora
vec sam prije 2 godine uzeo telefon tamo,LG shine,i nedavno sam ga prodao za 90KM
za 2 godine i nije izgubio na vrijednosti bas toliko
taj telefon je ovamo 400+KM a u telkomu bi me izasao 417KM ako mati potpise ugovor na 2 godine
tako da je to ta cijena
najgore je sto niko od shopova ne daje na rate :D
jedino da vidim u nekoj prodavnici tehnike pa da preko starog,on prima platu preko raiffeisena :D
otici cu sutra da vidim jesu li kodirani,ako budu,i ako bude dekodiranje skuplje od 20-tak KM,necu uzimat
btw,ja sam lg shine sam otkljucao :D
 
Član
dekodiranje N97/N97 mini je 80-100KM zavisi gdje naletis 2700 isto tako 80KM, X6 se jos ne moze otkljucati
na rate mozes u mobilmedia (jes da su malo skuplji al moze)
u mobilmedia nisu kodirani
 
Član
druze de ti malo pronjuskaj po netu pa to sam otkljucaj nemoj davati pare nije to toliko komplikovano koliko ljudi napracuju cak i na yutube ima ljudi pokazuju kako dekodirati neki telefon poz
 
nesobrzi je napisao(la):
druze de ti malo pronjuskaj po netu pa to sam otkljucaj nemoj davati pare nije to toliko komplikovano koliko ljudi napracuju cak i na yutube ima ljudi pokazuju kako dekodirati neki telefon poz

nije tesko dekodirat ali je veliki rizik, sekunda nepaznje i mozes dati sinu da i se igra sa telefonom u pijesku:)
 
Član
Ja sam bio zezno sebi samsung , onaj sim lock. I nasao na netu code i unio i resetovao telefon. Sve radi i sad...
 
Član
dekodirati nije moguce svaki telefon fino malo proguglas i izgubis zivaca za pola sata dok vidis mozel se dekodirat imaju neke stvarcice tj neke podjele nh tako nesto eh za 1 i 2 moze ali za 3 ne, e sad jel se promijenilo nest nezz, nedavno sam pitao za dekodiranje nokie 6700c i dobio negativan odgovor tako da bolje je pogledat negdje drugo na rate da se uzme nego telekom u svakom slucaju jos je i dekodiran pod garancijom
 

DLS

Početnik
ja nisam telefon promjenio 4 godine .. mislim stvarno mi je glupo ..kupis ga danas za 2 mjeseca duplo manja cijena a izaso duplo bolji telefon nakon toga za isto para .. nemozes se to stic nikako. nebi ti preporucijo dekodiranje .. spalice ti telefon pa se ti jebi kasnije .. rece nije domene jarane
 
Član
ja sam do sad dekodirao preko 100 telefona, i nikad mi se nije desilo da mi sjebe telefon... odes nekome ko se iole ozbiljnije bavi tim i rijesen problem...to je nekad bila nauka, a sad svako sa kompom i usb-om ti moze to odraditi.. ali ti ipak idi nekome sa iskustvom...

to je od mene :D
 
Član
ma sinoc sam skuzio da mi se ne da s tim petljat :D
mozda od starog uzmem para,beskamatni kredit :lol:
pa da to sebi kupim
 
Član
drug pitaj sve sto te interesuje dek i koji se mogu dek....sve ti recem....


a vi ostali...samo vi googlaje i kad sjebete tel na updatu onda cete platiti duplo vise :)

btw nemoj kupiti C5 smece ko i 6700
 
Član
nokia x6 ili n97 (n97 mini) me zanimaju
ne petlja mi se s tim,tako da dekodiranje preko tutorijala otpada
 
Top