Pitanje Opel Kadet E

Pitanje Opel Kadet E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudovi, ukratko zanima me jel tko slucajno radio swap na kadetu, dakle sa 1.6i na 1.5 TD-Intercooler... Ukratko rijesio sam nosace na sasiji, zavario nove, razveo instalaciju, i sve to, eh sada problem mi je bila saltebla brzina, koja sa ovog 1.5 se nije mogla ugraditi na ovu karoseriju od benzinca, jer je benzinac noviji, i ona spustena saltebla, pa ne ide ispod auta, vec kroz onaj tunel... Danas sam mislio da sam rijesio problem kada sam, stavio mjenjac od dizela, na postojeci nosac na sasiji benzinca, i pomontirao motor, i mjenjac, i na kraju imam problem, saltebla ne moze ni lijevo ni desno, ni pravo, ni natrag, pa me zanima da slucajno tko nije radio sta sclino, i kako je rijesio problem salteble, ako je ga uopcije i rijesio...
 
Član
A braco mila koje govno pojede.... Ispade da nema kadet 1.5 TD-intercooler, sa malom salteblom, vec su svi rađeni sa onom starom velikom, a stara na ovu karoseriju ne pase... Pojest cu jos par govana dok ustimam brzine, i skontam, kako rijesti problem zadnjeg nosaca... Al evo nek stoji tema, jos malo otvorena, nebil se jos tko slucajno javio, da je radio slicno sta ovako, dok ja rijesavam ovo...
 
Član
Heh ne mogu rijecima opisat, skinuo nosac mjenjaca, skinuo saleteblu kompletnu, prepravljao, kratio je, te pomjerio malo u desno da ne udara u alanser, od ovog TD motora, i trenutno sam dobio 1,2, 3, moram jos skontat nacin za 4,5 i rikverc da dobijem... Ovo nebi nikomu preporucio da radi gubljenje vremena, nosaci motora, nosaci mjenjaca, saltebla, instalacija, amortizeri, poluosovine, auspuh, rezervoar nista nije isto... I na kraju dans pokusavam ubacit ovaj Hladnjak od vode, na kojem je ujedno i IC hladnjak, i vidim da je visi za 8cm od standradrnog, i skidaj branik rezi sasiju, vari nove nosace, i ubacivaj hladnjak....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top