Pitanje: Kazna

Pitanje: Kazna

Član
sub3r je napisao(la):
evo ja sad iz policije.. otisao sam makzus da provjerim ima li tih 20KM nadoplate ili ne...

platio kaznu od prosle godine, onoliko koliko mi je na nalogu pisalo, ni marke vise i sve OK, nema vise kazne, znaci nikakvih +20KM ;)

kamera il neka druga?
 
Član
arminnn je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ja imam tu potpisanu jos od prije 5 mjeseci nisam je platio :D:icon_rolleyes:
Registrovao sam auto posle toga nisu nis govorili, jedino mozda kad budem mijenjo licnu il vozacku tad traze da se plati jel tak ?!

tak' je :D

mozes izvadit i licnu i vozacku samo ne mozes produzit registarciju naravno ako je na tvom imenu auto :D

Nije na meni auto na ocu, znaci ne moram ni placat :D:lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ja imam tu potpisanu jos od prije 5 mjeseci nisam je platio :D:icon_rolleyes:
Registrovao sam auto posle toga nisu nis govorili, jedino mozda kad budem mijenjo licnu il vozacku tad traze da se plati jel tak ?!

tak' je :D

mozes izvadit i licnu i vozacku samo ne mozes produzit registarciju naravno ako je na tvom imenu auto :D

Nije na meni auto na ocu, znaci ne moram ni placat :D:lol:

govorilči su da ce uvezat dda nista ne mozes izvadit ukoliko imas saobracajnih kazni...koja glupost...sreca pa nisu...
 
Član
Platio sam svaki skoro put dodatnih 20km....;) tako da je to provjereno....:123: cim prodje 8 dana,on ti racuna kamatu...a to je 20km:lol:
 
Član
Ma nije toliki problem ni platit,koliki problem mi kasnije moze napravit, kad sam u najvecoj frci, neko ce mi reci da to moram platit:lol:
 
Član
El Diablo je napisao(la):
Platio sam svaki skoro put dodatnih 20km....;) tako da je to provjereno....:123: cim prodje 8 dana,on ti racuna kamatu...a to je 20km:lol:

meni prije 2 sata niko nista nije uracunao, nakon godinu dana platio onoliko koliko je pisalo na nalogu ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
El Diablo je napisao(la):
Platio sam svaki skoro put dodatnih 20km....;) tako da je to provjereno....:123: cim prodje 8 dana,on ti racuna kamatu...a to je 20km:lol:

meni prije 2 sata niko nista nije uracunao, nakon godinu dana platio onoliko koliko je pisalo na nalogu ;)

Je li ti to slucajno bila kazna iz RS-a ?
 
Top