PITANJE FORD RS 2000 16V

PITANJE FORD RS 2000 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ljudi posto bas nepoznajem fordova vozila,evo pitnja za one koji znaju vise,,,
Dakle radi se o Fordu RS 2000 16V DOCH sa 110kw odnosno 170ks....1992 godina,,,Kakav je to auto,,,pouzdanost,kvalitet,,,koliko trosi najbitnije,,,,posto planiram kupiti takvog,,,,pozzz,,, i hvala
 
Član
kad se kupuje ovakvi automobili ne pita se za potrošnju....
a ti ako misliš uštediti na gorivu ,nemoj kupovati to auto,jer je prosečna potrošnja ugodnih 14 litara....;)
 
po mom misljenju dobro auto a i motor.. ali naravno da se nepita za potrosnju kad se trazi ovakvo auto, mada mislim da je 14litara puno za ovakav motor, jer moj ford sa isto ks, a V6 je i to 2.9 i puno vece auto, trosi prosjecno gradske 12-13L, a otvorene daleko manje.. naravno ako pricamo o normalnoj voznji a ne divljanju.. ;)
 
AnDel je napisao(la):
E ljudi posto bas nepoznajem fordova vozila,evo pitnja za one koji znaju vise,,,
Dakle radi se o Fordu RS 2000 16V DOCH sa 110kw odnosno 170ks....1992 godina,,,Kakav je to auto,,,pouzdanost,kvalitet,,,koliko trosi najbitnije,,,,posto planiram kupiti takvog,,,,pozzz,,, i hvala

ako ga uzmes namirices se na auto




neces ga moc prodat za 100 godina
 
Član
Kupi i stavi 1.6 dizela i vozis se ko i svi drugi u BiH :icon_smile::cool:

Nije motor skup :icon_smile:


:lol:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Koliko znam 110kw je 150 a ne 170 KS ;)

je malo sam se preracunao:lol:,,,tako je nekak oko 150

sub3r je napisao(la):
ako hoces da stedis na gorivu..ovo auto nije za tebe ;)

necu da stedim na gorivu al nekih 9-10 l bi bilo prihvatljivo a kontam trosi vise

zlajaaa je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ako hoces da stedis na gorivu..ovo auto nije za tebe ;)

jbg ja nezzz auto koje je brzo, a da malo troši:lol::lol: koliko para toliko i muzike:D

desetak nije puno al nebi da me odere preko.....hehe imaju novije masine,,,fiat 500 abarth 1,4 turbo benzin npr,,,ili ford rs novi i slicne masine,..,da nespominjem tdi-ove koji i lete i trose minimalac,,,al nezalost vecina nas si ne moze priustiti takva vozila:icon_smile:

Bokili je napisao(la):
kad se kupuje ovakvi automobili ne pita se za potrošnju....
a ti ako misliš uštediti na gorivu ,nemoj kupovati to auto,jer je prosečna potrošnja ugodnih 14 litara....;)

a ljudi pitam cisto informativno,,,pa cu ja procijeniti jeli mi nesto puno il ne,,,,nije puno-malo isto za svakog,hvala na infu;)

SoundLunatic je napisao(la):
po mom misljenju dobro auto a i motor.. ali naravno da se nepita za potrosnju kad se trazi ovakvo auto, mada mislim da je 14litara puno za ovakav motor, jer moj ford sa isto ks, a V6 je i to 2.9 i puno vece auto, trosi prosjecno gradske 12-13L, a otvorene daleko manje.. naravno ako pricamo o normalnoj voznji a ne divljanju.. ;)

sve je bitno,,,hvala i meni se cini da je 14 l puno,,,to je mozda da ga bas 'gonis' do daske,,,

adi187 je napisao(la):
Kupi i stavi 1.6 dizela i vozis se ko i svi drugi u BiH :icon_smile::cool:

Nije motor skup :icon_smile:


:lol:

stavi ti sebi 1,6 dizela pa se vozi tako:lol:ti i tvoja strucnost:lol:

zlajaaa je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Kupi i stavi 1.6 dizela i vozis se ko i svi drugi u BiH :icon_smile::cool:

Nije motor skup :icon_smile:


:lol:

Zaboravio si napisati da mora biti iz golf 2 inace nije nicemu hehehe!

al ona 44kW malo jači nravno, taj killa VR-a:lol:;);)

jest i ja sam to cuo da dere vr-a,,,,al kada vr ide u rikverc:lol:

Micky je napisao(la):
vidis ja ti rekoh google je tvoj prijatelj :cool::123:

hvala drug jedino od tebe 'konkretne informacije',,,ovi ostali mi pricaju o 'kuhanju':lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top