Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne) + SKAJ I SPUZVE ?

Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne) + SKAJ I SPUZVE ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne)

sutra imam nekih obaveza u gradu, pa ne znam do kolko cu se vratit kuci, ako bude prije 3 sata otici cu provjerit, ako ne, onda cu vidjet prekosutra... ;)
 
Član
RE: Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne)

kontam, hvala vam, a drugo pitanje je bilo

cijena skaja (za presvlacenje) i spuzve za stavljanje na klupu, koliko se krece?

znaci skaj za presvlacenje recimo metar kvadratni koliko kosta?

EDIT: i gdje bi se mogao nabaviti?
 
Član
hajd vidjecu sa ovim jaranom sto drzi tapetarsku radnju :D to je eko koza, jelde?? :D cini mi se da je jednom prilikom spominjao da je nabavna cijena 12KM po kvadratu, mozda sam pobrko, nisam siguran, al mi se cini da je tako...

kolko tebi treba toga?? ako ti ne treba puno, mozda bi mogo njega pitat da ti proda...
 
Član
drug vjerujes li da ne znam, mislim da mi ne bi trebalo vise od 10 kvadrata :D ali jos nista ne znam, zavisi koliko sprava napravim i kakve dimenzije odaberem, to bi nabavio nakon sto bih napravio sprave tako da ako nije probl cekat onda bih te kontaktirao privatnom porukom kad zavrsim, tad bih znao otprilike :D
 
Član
Mozes sam sebi presvuci,nije to problem nikakav,klamerica i polako
skaj je oko 10km ,ali nebi ja to,lako se dere,a ako ces za daske onda nece dugo da traje
koza je skupa za to,velur recimo ;)
 
Član
koliko se krece cijena velura? (vidis nie mi ni pao na pamet a toliko se susretao s tim) :D

a koja je cijena eko koze? znam da je dosta skuplje al otprilike da 'proracunam' :p
 
Član
eko koza ti je skaj
znaci oko 10km m2
koza je 30km+ zavisi kvalitet sve
velur je tu negdje kao skaj
 
Administrator
aako ikako mozes da izbjegnes skaj dobro je... moj drug je sebi prije par mjeseci pravio te sprave i stavio skaj na sprave i vec mu se pola izderalo na ivicama:icon_biggrin:
 
Član
eh hvala, aBd sad-petak idem provjeriti sve koje ste postavili, uglavnom koji budu dostavljali kod njih cu najvjerovatnije uzeti :icon_biggrin:

a definitivno sam odlucio, maloprije provjerio skaj, kozu, velur i plis (ti su mi bili dostupni, po mali komad) i uzimam skaj, da se moze pocijepati-moze, normalno, al ako se normalno koristi i pravilno oblozi (bez pretezanja i sl) moze izdrzati jako dugo, velur i plis su takodje dobri ali skaj mi je najlakse odrzavati :D

edit: a koža je vrh, samo se ne isplati :(
 
Član
neko gore je pomenuo da ispuca po ivicama, kad budes stavljao spuzvicu prvo stavis tanji sloj (npr 2cm) koji ce prelaziti i preko ivica, a onda stavis deblji sloj na onu "prednju" tj. glavnu stranu i kad se to fino stavi nema sanse da ce ispucati. isto ko sto ni ivice kutija za woofere ne ispucaju...

sto se tice sipki, provjericu ti to danas, tj za nekih pola sata :D pa cu ti stavit kad se vratim kuci danas nekad :D
 
moj stari u teretani ima eko kozu,doduse nakon jedno 6-7 mjeseci pa cak i duze desi se da ispuca a i nije cudo kad svaki dan na njoj guzove hladi veliki broj djuturuma :D a ti ako ces kuci uzmi uzmi eko kozu slobodno trebala bi ti dugo drzati,a ako ti treba broj od ovog sto moj stari kupuje od njeg eko kozu i ostalo,javi se :)
 
Član
javljam se svima redom cim napravim sprave :D pa cemo se dogovarati oko skaja, spuzvi i tako dalje, sad sam jos u potrazi za najpovoljnijim materijalom, nisam imao vremena tokom sedmice da sve pregledam pa cu sutra aBd pokusati stici nesto :D
 
Član
e, iso sam kod ovih, ne prodaju oni to. a ako ima u peny-u, mogu ti otici u ovaj ovdje u vogosci vidjet... javni ako hoces...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top