PITALICE

PITALICE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U jes, otrovane kockice leda, de ga nadje majke ti ??? Ja prekopao ceo gugl i nema nigde...Aj daj sledecu :cool:
 
jaba78 je napisao(la):
Sudjelujete u trci. Preticete vozaca na drugom mjestu.

Na kojem se mjestu nalazite?

ako preticem vozaca koji je bio na drugom mjestu , znaci ja sam bio treci , preteknem njega , drugi sam :icon_question:
 
Član
suljo u gradu u sopingu i izmedju ostalog kupi skije duzine 2,10m Kad je htjeo da udje u bus da se vrati doma vozac mu kate da ne moze unijeti nista duze od 2 m te se on ponovo vrati i kupi jos jednu stvar udje u bus i vrati se kuci
sta je kupio?
 
niksa je napisao(la):
suljo u gradu u sopingu i izmedju ostalog kupi skije duzine 2,10m Kad je htjeo da udje u bus da se vrati doma vozac mu kate da ne moze unijeti nista duze od 2 m te se on ponovo vrati i kupi jos jednu stvar udje u bus i vrati se kuci
sta je kupio?

pilu i skratio skije ? :D
 
niksa je napisao(la):
suljo u gradu u sopingu i izmedju ostalog kupi skije duzine 2,10m Kad je htjeo da udje u bus da se vrati doma vozac mu kate da ne moze unijeti nista duze od 2 m te se on ponovo vrati i kupi jos jednu stvar udje u bus i vrati se kuci
sta je kupio?

kupi sebi autobus :D
 
Član
Kupio onaj hepek ( neznam kako se zove) sto se stavi na krov, u njega skije i sve to postavi na krov autobusa!'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top