pismo sarajlije dijani culjak

pismo sarajlije dijani culjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
http://dnevnik.ba/novosti/bih/otvoreno-pismo-sarajlije-dijani-%C4%8Duljak-za-pla%C5%BEu-%C4%87u-umjesto-pe%C5%A1kira-ponijeti-trulekse

Smatram da je trebao samo jos dodati da ce pod motor od auta podbacivati karton,da im ne ostavljamo mrlje od ulja po novom asfaltu.
 
Član
malojaci je napisao(la):
http://dnevnik.ba/novosti/bih/otvoreno-pismo-sarajlije-dijani-%C4%8Duljak-za-pla%C5%BEu-%C4%87u-umjesto-pe%C5%A1kira-ponijeti-trulekse

Smatram da je trebao samo jos dodati da ce pod motor od auta podbacivati karton,da im ne ostavljamo mrlje od ulja po novom asfaltu.

:D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
i opet se krece sa nacionalizmom,tj u komentarima,sramota je ovaj balkan

da i ja sam to primjetio, sve se tome podredilo , ljudi ne znaju za zezanje i salu ...malo se opustiti i nasmijati ..nego odmah pucaj neke svoje komplekse koji nemaju veze ni s temom ni s umom :icon_rolleyes:

zanimljivo napisano, moglo je biti i ironicnije :cool:
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
i opet se krece sa nacionalizmom,tj u komentarima,sramota je ovaj balkan

da i ja sam to primjetio, sve se tome podredilo , ljudi ne znaju za zezanje i salu ...malo se opustiti i nasmijati ..nego odmah pucaj neke svoje komplekse koji nemaju veze ni s temom ni s umom :icon_rolleyes:

zanimljivo napisano, moglo je biti i ironicnije :cool:
pa da i kaze onda,sto nam je ovakva situacija,pa upravo zbog nas samih,

al pismo je vrh,bas sam se lijepo nasmijao ;)
 
Početnik
Ne znam gdje vidite nacionalizam?Vjerovatno je bio neki komentar koji je obrisan ili nesto.Nacionalizam=idiotizam!Ne treba mrziti citav jedan narod zbog pojedinaca,moji su najbolji prijatelji pravoslavci i katolici,srbi i hrvati.Volim Hrvatsku,volim tamo otici na more i nikad nisam otisao bez minimalno 1000 maraka koje sjebem u roku od par dana,ne vozim pastete u autu,uvjek odem praznog gepeka i bez razmisljanja potrosim pare jer gledam da se provedem.A ovoj kuji bih pljunuo u facu kad bih je vidio zbog ove izjave.Dobro se zna kakva je situacija u Bosni,ljudi rade ko robovi za sitne pare i skuplja se svaki dinar da se potrosi na moru u sezoni godisnjih odmora,ali opet se tamo gleda ko u Boga u svabe koji stoje u redovima da bi kupili jedan paradajz i ostave manje para nego mi.Ali kako god,nikad ne bih otisao negdje drugo na more,makar bih u Crnoj Gori vjerovatno i jeftinije prosao.
 
Sarajlic je napisao(la):
i opet se krece sa nacionalizmom,tj u komentarima,sramota je ovaj balkan

Ovo je Balkan, come oon:lol::lol: a to su sve mu*onje pri tastaturi a uzivo pi*kice nevidjenje! A i tema je da Bog sacuva, ko joj ba mater, nek prica sta hoce! Samo ce sebi nastetiti nikom vise!
 
Član
Hahaha :lol: :lol: stalno ista prica :lol: bosanci najvise potrose kad odu negdje na odmor, a stalno najgori i najmanje trose :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top