pismo iz njemacke vezano za auto mi - tko zna njemacki ?

pismo iz njemacke vezano za auto mi - tko zna njemacki ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Pozdrav,doslo mi neko pismo iz Njemacke vezano za auto,nesto kao moram platiti,nisma skontao,vidim da je nesto kao porez ili sta,ako tko zna njemacki ili se susretao da mi pojasni o cemu je rijec:icon_rolleyes:

picture032bj.jpg


hvala:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
neznam jel cvaja ili 4x cvaja :D
jer ne pise za sve isto,nesto sam skontao da je neki porez,a ovdje mi se spominje rođak iz njemacke koji je mi je dogovorio auto,nigdje mog imena:icon_confused:
 
Član
u kvadraticu 10€ tolko platit trebas ovo ko nesto o osiguranjee sta vec vidi jel gdje stajalo auto i too
 

OmO

Član
Odnesi kakvom prevodiocu i neka ti prevede kako treba ! Ovako svi mogu nagadjati :D
 
Član
skinut ce 10 eura sa racuna gdina R. Mikinac sa brojem racuna xxxxx. za period 17.6 - 1.7. 10 eura ti je porez za to vrijeme
 
BHT Ovisnik
e hvala,predpostavio sam da ce se RCat javiti s obzirom da zna:cool:
znaci to je samo tih 10€ za platiti,koje ce skinti njemu s racuna ? jer vidim u ovom drugom kvadraticu kako sam skontao pise da platim najkasnije do 05.09-og ?
 
Član
Da. U prvoj kocki je sracunato za koji period treba da platis porez od 10 eura. to je 17.6 do 1.7
u drugoj kocki do kad treba da platis tih 10 eura to je do 5.9.

text ispod: suma oznacena * bit ce naplacena sa racuna gdina. tako i tako sa brojem racuna tako i tako kod banke te i te..
molimo vas pregledajte broj racuna da li je tacan, ako nije molimo vas obavjestite nas pismeno i tako to ;)..

u zadnjoj kockici ponavljaju datum obracuna (20.6) gdje ti je jos ostalo za period (gore naveden) 10 eura.

ispod specifikacije automobila itd.
i nacin obracunavanja poreza..

fertig

;)
 
BHT Ovisnik
ahaa,znaci to je to,RCat hvala puno na objasnjenju,mnogo ste mi pomogli:cool:
moze lock ovdje:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top