Pioneer 307-Jel ovo u dure?

Pioneer 307-Jel ovo u dure?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bezze gledam klipove setapa i naletim na ovaj video, pa me zanima jel u dure da se ovaj pioner ovak nateze.. Morate zapazit da na pocetku klipa pri udaru dolazi do guzvanja membrane..Pa me zanima jel to uredu? Jel on to moze podnijet, ili ? Il je pak to normala za ovaj sub?...
http://www.youtube.com/watch?v=vGbVOn42RR4
 

IGY

Član
hmmm
nemogu vidjeti klip od kuce, nesto me zeza komp
mada ako se membrana guzva on strasno clipa i to nije uredu nimalo, ni za njega ni za bilo koji woofer
 
Član
mislim da leek stavio zestok amp da gura ovo,ovjes mu se guzva,nisam ovo prije ni vidio,skrsice zvucnike,samo je pitanje do kad ce izdrzat...al ima se moze se:lol:
 
Legend
)
IGY je napisao(la):
hmmm
nemogu vidjeti klip od kuce, nesto me zeza komp
mada ako se membrana guzva on strasno clipa i to nije uredu nimalo, ni za njega ni za bilo koji woofer

307 d2 700rms-a @1ohm (google kaze :D)......... wooferi u kompresiji,slusa bass i love you pa ih malo lomi :D clip

EDIT:po 650rms
 
Član
Da...Znaci ipak nije u dure da se onak gura...Bash me zanimalo jel u dure, jer vidim da membrana ne zna kud ce od silne snage amp-a...
 
Član
nije prejako pojacalo nego mu nevalja struja, pa pojacalo pravi neravnine koje wooferi trpe, a zasigurno nece dugo :icon_biggrin: .... vise info u tutorijalu o clipingu pojacala (potrazite temu: sta znaci ona krivulja) ....
 
Ma sigurno je decko to radio samo za taj klip.Cisto vidite sta ja radim :lol:
Ja sam koristio 2 komada za db.Sa rf 1501bd. Na 2 oma 1500w.Dobra struja....
Posle nekih 8 brpa oba zasmrde ali mi smo ih brpali nekih 30 puta minimum i citavi su.sa pojacalom od 2000w smo ih cak koristili za svaki dan i radili skoro ko na snimku i zivi bili.Tako smo ih razradjivali nove za takmicenje :icon_smile:

E da i ovo na snimku je klasika.Klipovanje za medalju
 
Član
pulejunior je napisao(la):
Ma sigurno je decko to radio samo za taj klip.Cisto vidite sta ja radim :lol:
Ja sam koristio 2 komada za db.Sa rf 1501bd. Na 2 oma 1500w.Dobra struja....
Posle nekih 8 brpa oba zasmrde ali mi smo ih brpali nekih 30 puta minimum i citavi su.sa pojacalom od 2000w smo ih cak koristili za svaki dan i radili skoro ko na snimku i zivi bili.Tako smo ih razradjivali nove za takmicenje :icon_smile:

E da i ovo na snimku je klasika.Klipovanje za medalju

druze novi zvucnici se ne razradjuju tako :lol::lol::lol::lol: .... mislim da bi to trebalo bit negdje u tutorijalima, ako nema, javi da postavim jedan ;) ....
 
Član
pulejunior je napisao(la):
he he.Zavisnosti kako ko radi.A veruj mi moze i ovako.;)

ok ako moze onda moze samo drugima nebi ni u kom slucaju savjetovao da razradjuju nove zvucnike na ovaj nacin .... dovest 1500 ili vise watti na zvucnik od 400 ti je isto kao i kupiti nov dvd touchscreen 2 din za auta i spojit ga kod kuce na uticnicu ....
 
Član
eddo je napisao(la):
pulejunior je napisao(la):
he he.Zavisnosti kako ko radi.A veruj mi moze i ovako.;)

ok ako moze onda moze samo drugima nebi ni u kom slucaju savjetovao da razradjuju nove zvucnike na ovaj nacin .... dovest 1500 ili vise watti na zvucnik od 400 ti je isto kao i kupiti nov dvd touchscreen 2 din za auta i spojit ga kod kuce na uticnicu ....

hahahahahhahaha jesam se ismijao poredjenju hahahha :cool:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
eddo je napisao(la):
pulejunior je napisao(la):
he he.Zavisnosti kako ko radi.A veruj mi moze i ovako.;)

ok ako moze onda moze samo drugima nebi ni u kom slucaju savjetovao da razradjuju nove zvucnike na ovaj nacin .... dovest 1500 ili vise watti na zvucnik od 400 ti je isto kao i kupiti nov dvd touchscreen 2 din za auta i spojit ga kod kuce na uticnicu ....

hahahahahhahaha jesam se ismijao poredjenju hahahha :cool:

;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top