PIK fails

PIK fails

Član
Jebote kavog naroda ima ono trazi za golfa 4.000 KM ili 5.000 KM a ja kad za focusa trazim 9.000 KM puno je :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ja da sam vlast neka ja bih zabranio auta koja su starija od 15 god ... ha ya ev bas gledam kroz prozor iz stana samo golfovi 2 sibaju xD i onda najvise omladine gine skupi se para kupi se golf 2 i onda divjalju ja cim otvorim dnevni avaz ono je neka teska saobracajka a mos mislit koje je auto u pitanju naravno golf 2
 
Član
MuMa je napisao(la):
Jebote kavog naroda ima ono trazi za golfa 4.000 KM ili 5.000 KM a ja kad za focusa trazim 9.000 KM puno je :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ja da sam vlast neka ja bih zabranio auta koja su starija od 15 god ... ha ya ev bas gledam kroz prozor iz stana samo golfovi 2 sibaju xD i onda najvise omladine gine skupi se para kupi se golf 2 i onda divjalju ja cim otvorim dnevni avaz ono je neka teska saobracajka a mos mislit koje je auto u pitanju naravno golf 2

zasto bi zabranio auta starija od 15 godina? vise volim vidjeti old timera neg bilo koje mladje auto...:D vjeruj mi vise je kriv vozac neg to auto golf 2...
 
Član
Ne treba tu golf 2 zabraniti, nego zabraniti svako vozilo koje ne prolazi tehnički pregled. A 90% golfova 2 ne bi prošlo, al ajd daš 20km i prošao si.

:icon_exclaim:
 
Član
Nije sve u dvici golfu, ima nesto i u 3 i 4 pa cak i 5... dovoljno je sjest u neki od ovih divljih Taxi-a, zuti,crveni, florescentni i slicnih hehe, auta u raspadnom stanju
 
Član
mara- je napisao(la):
Ne treba tu golf 2 zabraniti, nego zabraniti svako vozilo koje ne prolazi tehnički pregled. A 90% golfova 2 ne bi prošlo, al ajd daš 20km i prošao si.

:icon_exclaim:

Nebi pola Bosne proslo tehnicki
 
Član
HAHA pa tako i treba kao u evropi ali nema od toga nista :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
pa kako bi druze zabranio kad nemamo para za nesto skuplje moramo vozati honde,gtijeve,gsi i tako te krseve
 
Član
shurda je napisao(la):
pa kako bi druze zabranio kad nemamo para za nesto skuplje moramo vozati honde,gtijeve,gsi i tako te krseve


Cuj nema raja para a daje 5 milja za dvicu. :lol:
U svakoj normalnoj zemlji ko nema para za 5 milja kupuje punta ili tako nesto
 
Član
Franki je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa kako bi druze zabranio kad nemamo para za nesto skuplje moramo vozati honde,gtijeve,gsi i tako te krseve


Cuj nema raja para a daje 5 milja za dvicu. :lol:
U svakoj normalnoj zemlji ko nema para za 5 milja kupuje punta ili tako nesto

ja neznam ko daje 5 milja za dvicu,,ja znam da sam kadju platio 2000km i da treba ulozit jedno 1000km:icon_biggrin:
:icon_exclaim:
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2489756/mercedes-124/#detaljno
124 ka sa 8 zracnih jastuka
savremena neka i jos mnogo toga :D
 
Top