PIK fails

PIK fails

Član
OggyBoy je napisao(la):
Nije PIK, ali je još bolje.:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.mojauto.rs/polovni-kombi/691111_Ford_tranzit_1987_god

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Umrijeću!:lol:

sakrio tablicu :lol::lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Ti Boga, 16000, pa on nije normalan mame mu se na*ebem 16000 puta

jako nekulturno...:icon_confused:

Znam druže, al stvarno sam lud kad poludim.
Doš'o sam nadr*an iz grada, još kad ugledah golf IV od 16 hiljada, poludio sam
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

I ispričavam se svima koji misle da sam nekulturan, to su samo naleti, jednom u godinu dana
;)
 
Član
Edo, uvijek me navučeš i fasujem warning
:icon_exclaim:

Stvarno, golf je baš pik fail.
16 hiljada za golfa 4, a on ga platio 10, misli zbog onih diodica sa pijace od 5 km da podigne cijenu za 6 hiljada

Poludio sam kad sam vidio:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
svaki artikal ima svoju cijenu i svog kupca,nemozes tako svako moze cijenit artikal koliko zazeli al nemoze ga prodat ;)
 
Član
Ma na ovom Piku ima ludi cijena skroz. A i ima malo skuplji auta, kojima su urađeni svi servisi, nove gume, tek registrovani...Jbg sve to ima svoju cijenu...
 
Franki je napisao(la):
Ma na ovom Piku ima ludi cijena skroz. A i ima malo skuplji auta, kojima su urađeni svi servisi, nove gume, tek registrovani...Jbg sve to ima svoju cijenu...

Takvih je 90% na pik-u, koji nabiju cijene i ne spustaju. Rijetko koji ozbiljan oglas, po meni najkvalitetniji internet oglasnik je Autopijaca.ba zato sto se placaju oglasi i nema ne ozbiljnih oglasa, ako hoces sta pametno naci, jedino tamo.. Ovo pik, market dosta gluposti ima, ima ono i dobrih oglasa.. Najgori su mi oni sto golfove dvice prodaju po HITNIM cijenama od 3500-4000 marki i trice 6500-7000+, a sve HITNO haha...
 
Top