Pijan automobilom usmrtio četverogodišnjeg dječaka

Pijan automobilom usmrtio četverogodišnjeg dječaka

ovo je inace mjesto gdje po nepisanom pravilu se divlja sa autom, gdje svi na autu lijece svoje frustracije..i to kad povezete sa losim katastrofalnom cestom, alkoholom, i ko zna cime jos...desi se ovako nesto. bivsa aerodromska pista, nekih 3 kilometra pravca sa 4 trake, sad zamislite kako se tu vozi..

zalost, dijete bukvalno izgubi zivot u majcinoj ruci!
nadam se samo adekvatnoj kazni :(
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bas zalosno,ali iam toga i u mom komsiluku.naime,moj komsija cesto juri kroz sokak moj i to metar od moe kapije,jucer je proletio sigurno sa oko 60Km/h ispred kapije i u tom trenutku se nalazio moj sin oko dva metra od kapije(pusta sreca da nije istrcao na ulicu) i kada sam ga kontaktirao da ga kulturno upitam jel mu tolika hitnost da mora da zuri on mi je odgovorio da imam kapiju i da je fino zatvorim...i vrh brda je bio taj sto mi kaze da ga nemogu tako napadati jer se nista nije desilo,ali u slucaju da mi je udario dijete da ga mogu napadati tako...hmmm.rekao sam mu kulturno da ga nebi verbalno napao vec bi njega i njegovu svu familiju sikerom uscjepao ako bi mi se sta dijetetu desilo jer sam stvarno radikalan na stvari koje mi ugrozavaju porodicu(zbog mene je istjerana s posla zena u domu zdravlja koja nije primila moje dijete hitno,a mali je povracao i dosao blijed ko papir i kasnije se ispostavilo da ima stomacni virus i da je bio na granici da dehidrira a posle nedobog sta vec :icon_evil: .Zalba,pa tuzba i posle se mogla izvinjavati neni svojoj)
j*bo te sumpor kakva je to stoka...sljedeci put palicu razbi mu auto a i njeg stoka jedna nedaj boze da dijete udari pa neko bi ga odlezao kreten treba mu lekciju odrzati :icon_mad:
nego :icon_exclaim:
 
Član
ma znas sta ti je kod nasih ljudi...oni samo reagiraju kad se nesta desi...al tad je kasno kad se desi....ee Boze Boze ...ne treba mu dati nikad u auto ma NIKAD
 
Član
gledao sam na TV to, al de to je normlano sad je zendara vise na glavnim putevima i raja se trka sokacima, pa evo ispod moje kuce ulica bi po pravilu trebala bit jednosmjerna a raja sa motorima i autima vozi i preko 100, zendari ih ulicu nize nafataju il vako il autom ovi kidnu u moju ulicu i izbiju na drugi kraj grada a sto ce neko ovde poginit to nikom nista.. za 40 godina od kad postoji kvart djeca su se uvjek igrala na ulici sad se moraju zakljucavat u kuce i trazit da se lezeci postavi na par stotina metara duzine puta....a od moje ulice prema dalje ulica je dvosmjerna zajedno sa crtama na putu i sl i na tom dvosmjernom djelu niko ali skoro niko ne divlja nzm sta mu predstavlja tu vozi 40-50 a ovamo nabit duplo vecu brzinu
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bas zalosno,ali iam toga i u mom komsiluku.naime,moj komsija cesto juri kroz sokak moj i to metar od moe kapije,jucer je proletio sigurno sa oko 60Km/h ispred kapije i u tom trenutku se nalazio moj sin oko dva metra od kapije(pusta sreca da nije istrcao na ulicu) i kada sam ga kontaktirao da ga kulturno upitam jel mu tolika hitnost da mora da zuri on mi je odgovorio da imam kapiju i da je fino zatvorim...i vrh brda je bio taj sto mi kaze da ga nemogu tako napadati jer se nista nije desilo,ali u slucaju da mi je udario dijete da ga mogu napadati tako...hmmm.rekao sam mu kulturno da ga nebi verbalno napao vec bi njega i njegovu svu familiju sikerom uscjepao ako bi mi se sta dijetetu desilo jer sam stvarno radikalan na stvari koje mi ugrozavaju porodicu(zbog mene je istjerana s posla zena u domu zdravlja koja nije primila moje dijete hitno,a mali je povracao i dosao blijed ko papir i kasnije se ispostavilo da ima stomacni virus i da je bio na granici da dehidrira a posle nedobog sta vec :icon_evil: .Zalba,pa tuzba i posle se mogla izvinjavati neni svojoj)

stari imam i ja klinca i zivim za njega i vjeruj da te hajvane treba sasjec u startu dok nisu napravili kakav belaj a nedaj boze da bilo sta bude,kasnije je kasno za sve.
 
Član
nek nasa policija kontrolira folije, nek nasi tehnicki pregledi pustaju za cvaju, a kad raja vozi neregistrovan auto, to niko ne kontrolise i ne gleda, hura za pravnu drzavu
 
Astra je napisao(la):
nek nasa policija kontrolira folije, nek nasi tehnicki pregledi pustaju za cvaju, a kad raja vozi neregistrovan auto, to niko ne kontrolise i ne gleda, hura za pravnu drzavu

i hocemo u evropu . . . .:icon_sad::icon_sad:
 
Astra je napisao(la):
nek nasa policija kontrolira folije, nek nasi tehnicki pregledi pustaju za cvaju, a kad raja vozi neregistrovan auto, to niko ne kontrolise i ne gleda, hura za pravnu drzavu

Svaka ti čast za ovu rečenicu,ganjaju nas za folije ili za neke druge sitnice a narod na putu gine od ludaka i manijaka,što to ne sprečavaju,samo gledaju kao kerovi gdje će kome 20 km uzeti.Ovo je katastrofa od države i policije.
 
Top