Pijan automobilom usmrtio četverogodišnjeg dječaka

Pijan automobilom usmrtio četverogodišnjeg dječaka

Član
Četverogodišnji A.D. je smrtno stradao, dok su teške tjelesne povrede zadobili Amira (34) i Edhija Mešanović i maloljetni M.Š.(13), svi iz Vukovija, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak oko 15 sati u Gornjim Vukovijama, općina Kalesija.

Kako saznajemo, Elvis Sokolović (25) iz Vukovija je u alkoholisanom stanju upravljajući neregistrovanim automobilom ˝Kia˝ udario Amiru i Edhiju Mešanović i njihovo troje djece dok su išle u obližnju školu na zabavu.

Troje povrijeđenih je kolima hitne pomoći prevezeno i hospitalizirano u UKC-u Tuzla. Jednoipogodišnja djevojčica A.M., koja je prilikom udara majci ispala iz ruku, ostala je nepovrijeđena. ˝Kod paciientice E.M. radi se o višestrukim povredama i zbrinuta je na odjelu intenzivne njege Klinike za anesteziologiju i reanimaciju, kod pacijentice A.Š. još uvijek je u toku dijagnosticiranje povreda, dok je maloljetni Š.M. smješten na odjel otropedije i van životne je opasnosti˝, izjavila je za naš portal glasnogovornica UKC-a Tuzla Amra Odobašić.

Nakon nesreće pijani Elvis Sokolović pobjegao je sa mjesta događaja. Brzom intervencijom službenika Policijske uprave Kalesija on je uhapšen i priveden u prostorije PU Kalesija. “Vozač A.M. u alkoholisanom stanju upravljajući motornom vozilom s registarskim tablicama koje ne pripadaju ovom vozilu prouzrokovao je saobraćajnu nesreću u kojoj je smrtno stradalo maloljetno lice, dok su tri osobe povrijeđene. Pješaci su se propisno kretali svojom kolovoznom stranom. Nakon saobraćajne nesreće pomenuto lice se udaljilo sa mjesta događaja, no ubrzo je lišeno slobode. Istraga još uvijek traje, a navjerovatnije će ovo biti pritvorski slučaj˝, izjavila je za TIP.ba kantonalna tužiteljica Zikreta Džibrić. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Kalesija.
 
Član
MA KAK STOLICA TAKE LJUDE TREBA MUCITI DO KRAJA
zalosno unisti necije zivot koji je tako reci tek poceo :icon_mad:
 
Administrator
konjina... kao sto neko rece treba ga mucit do kraja zivota... jadno dijete samo sto je pocelo zivjeti...

R.I.P.
 
Član
R.I.P :icon_sad:
ma ne treba njega ubiti...njega treba muciit do zadnjeg...pa stvarno nema smisla :icon_sad:
 
Član
e ovo je stvarno zalosno kad vidim jos tu mladju pacurliju da divljaju i to bas pod alkoholom usi bi im izvuko, ovo sutra moze i moje dijete potrefiti na putu , nezna jos dupe oprati a fol zna auto voziti i kontrolisati

pa sta je on nego pacurlija , neregistrovano , alkohol
nevidje on vise sunca neka se sad quci ,ustvari koga .ebe i onoga koga vaspita ,
 
R.I.P:icon_cry::icon_cry::icon_cry: zali boze malog dijeta. Kako je samo jadnoj majci

Ma treba kretena dok je ziv patit :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
bas zalosno,ali iam toga i u mom komsiluku.naime,moj komsija cesto juri kroz sokak moj i to metar od moe kapije,jucer je proletio sigurno sa oko 60Km/h ispred kapije i u tom trenutku se nalazio moj sin oko dva metra od kapije(pusta sreca da nije istrcao na ulicu) i kada sam ga kontaktirao da ga kulturno upitam jel mu tolika hitnost da mora da zuri on mi je odgovorio da imam kapiju i da je fino zatvorim...i vrh brda je bio taj sto mi kaze da ga nemogu tako napadati jer se nista nije desilo,ali u slucaju da mi je udario dijete da ga mogu napadati tako...hmmm.rekao sam mu kulturno da ga nebi verbalno napao vec bi njega i njegovu svu familiju sikerom uscjepao ako bi mi se sta dijetetu desilo jer sam stvarno radikalan na stvari koje mi ugrozavaju porodicu(zbog mene je istjerana s posla zena u domu zdravlja koja nije primila moje dijete hitno,a mali je povracao i dosao blijed ko papir i kasnije se ispostavilo da ima stomacni virus i da je bio na granici da dehidrira a posle nedobog sta vec :icon_evil: .Zalba,pa tuzba i posle se mogla izvinjavati neni svojoj)
 
Top