Photoshop turnir

Photoshop turnir

Administrator
da vidimo ima li zainteresovanih za ps turnir, da ga nastavimo ako ima zainteresovanih...

da cujemo prijedloge za turnir... da li nastaviti takmicenje kao i prije ili vi imate nekih svojih prijedloga...

;)
 
Član
dva kruga glasanja...
a turnir praviti svaki mjesec jednom (ili max u 15 dana) da se to moze lijepo odraditi :)
prvi krug: svi podjeljenji u dvije grupe
drugi krug: pobjednici grupa se bore za naslov :)

pobjednik dobija novu daciu logan :D

p.s. nema mita i stele :icon_biggrin::cool:
 
Član
nastaviti kao sto je bio do sada...prijava,anonimno glasanje...2 dana za prijavu,3 dana za radjenje i 5 dana glasanje...i onda novi :icon_smile:
 
Član
Ja Sam ZA ...prijava 2 dana,,radjenje 7 dana i glasanje 2-3 dana...
Puno je stvarno da se radi svakog mjeseca..Po meni ja taman 7 dana da se radi
 
Član
dao sam ja predlog

npr. prijavi se 16 clanova, podijele se clanovi da svaki clan ima svog protivnika i svaki par dobija drugi rad da se odradi. Pa glasanje odluci ko ide dalje pa sve do finala :icon_biggrin: naravno borba i za trece mjesto
 
Član
akka je napisao(la):
Ja Sam ZA ...prijava 2 dana,,radjenje 7 dana i glasanje 2-3 dana...
Puno je stvarno da se radi svakog mjeseca..Po meni ja taman 7 dana da se radi

al neki od nas mogu samo vikendom raditi, a vikend nije dovoljan da se sve uradi kako treba
 
Član
phantom je napisao(la):
dao sam ja predlog

npr. prijavi se 16 clanova, podijele se clanovi da svaki clan ima svog protivnika i svaki par dobija drugi rad da se odradi. Pa glasanje odluci ko ide dalje pa sve do finala :icon_biggrin: naravno borba i za trece mjesto

Dobar prijedlog...slazem se
@tarik_91 pa znam al i puno je mjesec dana da se jedan rad radi...Moze onda ko prosli turnir 10 dana...ili 2 sedmice
 
Administrator
phantom je napisao(la):
dao sam ja predlog

npr. prijavi se 16 clanova, podijele se clanovi da svaki clan ima svog protivnika i svaki par dobija drugi rad da se odradi. Pa glasanje odluci ko ide dalje pa sve do finala :icon_biggrin: naravno borba i za trece mjesto

sve je to ok... i zanimljivo...
ali ima tu previse posla i previse tema... najmanje potrebnih clanova je 8, pa sljedeci broj je 16, nek se prijavi 9-15 odmah imamo problem sta sa ostalih...
al et diskutovat cemo danas o ovome pa cemo da vidimo na cemu smo...
 
Član
onda je najlakse 1 na 1 pa ovi sto prodju idu dalje..ako je neparan broj onda moze negdje biti i jedan auto za tri takmicara, pa nak glasanje odluci...ne mora biti mjesec dana, dvije sedmice dosta
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
onda je najlakse 1 na 1 pa ovi sto prodju idu dalje..ako je neparan broj onda moze negdje biti i jedan auto za tri takmicara, pa nak glasanje odluci...ne mora biti mjesec dana, dvije sedmice dosta

;) tarik me razume :D
 
Član
Ja sam za. i ubacite me tamo odmah pod imenom C.Norris-svemoguci :D hehh salu na stranu.
oko organizacije nek se pobrinu stariji i iskusniji clanovi od mene :)
Inacee dobro da se neko sjetio da i ovo pokrene :cool:
 
Administrator
raditi ce se po starom, jer kada bi radili 1 vs 1 onda bi na pocetku turnira radili svi, drugi krug bi radili pobjednici prvog kruga, tj. pola ucesnika, i td. a ovi koji ispadnu na pocetku cekat ce predugo da pocne turnir ponovo:)

radovi ce biti anonimni i postavljeni pod siframa, a kad zavrsi glasanje reci ce se ko je autor pobjednickog rada;)

sa prijavama se krece sutra;)
 
Top