Peugeot 407 HDI 100 KW, ***SAM DODAJE GAS*** hitno

Peugeot 407 HDI 100 KW, ***SAM DODAJE GAS*** hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
treba da radim neku zamjenu, uzimam u racun pezoa 407 2.0 16V HDI 100 KW , 2006 godište limuzina

Vlasnik mi kaze da auto dva puta u mjesecu zna da sam sebi doda gas do kraja, najčešće pri šaltanju iz 3 u 4 brzinu, zanimljivo je to da papučica gasa potone do poda . na dijagnostici nema nikakave greške

Jeli se ko susretao s ovim, koliko bi bila popravka odprilike da znam jer to igra ulogu oko cijene
 
Član
Najvjerovatnije sezor pedale gasa da je otisao.A sto se cijene tice vidi po otpadima ,novo se ne isplati.
Malo mi je smijesno to dva puta mjesecno...
 
Član
Najvjerovatnije sezor pedale gasa da je otisao.A sto se cijene tice vidi po otpadima ,novo se ne isplati.
Malo mi je smijesno to dva puta mjesecno...

pa dobro on kaze dva tri puta mjesecno, u svakom slučaju hvala ti na odgovoru, ima li tu lijeka da se to skine il očisti, to je vjerovatno potenciometar, al zasto onda povuce pedalu do poda sam sebi ?
 
Član
E da li se moze ocistiti ne bih ti znao reci,mozda se javi neko iskusniji .E sada je najvece pitanje sta zapravo pritisce pedalu do poda ,da li je bas nesto povuce ili ostaje nakon pritiskanja .
 
Super Moderator
to on ima duhove u autu, hoce duh da ga ubije :D prvi put cujem da se pedala gasa sama pritisne bas me zanima sta je to :/
 
ja jedino sumnjam u oprugu ali malo je to zeznuto nagadjat dok se nevidi a mozes i diagnostikom to provjerit u cemu je problem ako je prijavljena greska ostat ce u kompjuteru kao povremena greska
;)
 
Član
alhambra jest sepet nema sta al kako vidim ovaj lik je svercer ko i ti nije ni cudo sto se niste mogli dogovoriti
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top