Peugeot 309 1.9 GRD

Peugeot 309 1.9 GRD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ma znam da nemogu,poklonio bi ti ih da mogu,ma golf trazi novog vlasnika itd.
nemoj sutra zaboravit na relly doci...;)

joj pa ja i zaboravio na rally,pa naravno da cu doci,a de mi reci hocul navijati za tebe ili cemo obojica za nekoga,hehe vozis li ti.:icon_question:
 
Početnik
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ma znam da nemogu,poklonio bi ti ih da mogu,ma golf trazi novog vlasnika itd.
nemoj sutra zaboravit na relly doci...;)

hajd pokloni ih meni,meni pasu :D hajd,ramazan je, dobices + :cool:
 
Oggy je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ma znam da nemogu,poklonio bi ti ih da mogu,ma golf trazi novog vlasnika itd.
nemoj sutra zaboravit na relly doci...;)

hajd pokloni ih meni,meni pasu :D hajd,ramazan je, dobices + :cool:

:lol: dobra ti ova,ma ice s autom,a mogu i za 100 eurica;)

mali samo trazi fele za puga,sory za veceras,nista od picturanja,drugi put:icon_biggrin:
 
sory za veceras,nista od picturanja,drugi put:icon_biggrin:
[/quote]

ma nist ok je,slikali bi mi da nije bilo komentara suvisnih i potpucavanja,sta ces,ma nacu ja fele makar crko,i trebas mi tu foliju donijeti da zatamnim stakla:icon_smile:
 
Član
dobar i lijep autic.kad budes imao repa nacinciba mu felge i bice dobar.ima kod mene jedan 309 crveni sa onim orginal felgama od gti-a dobro mu pravo stoje.ako ga vidim uslikat cu ga da vidis kako stoje.sretno
 
pozz evo da nabacim jos koju sliku dok mi je autic bio citav sa zadnje desne strane,jer sam ga malo razlupao

a nove slike cu postaviti ubrzo cim ih prebacim na racunar,nisam nista radio puno,samo sam zatamnio stakla,i ubacio muziku u njega koju sam kupio od TDi Power ili Eldina.
 
eh da se srediti ovo auto,samo rijetko jest a djelovi su jos rjedji,nedavno sam sletio s ceste puce mi guma i slupao ga nazad,jedva sam stop svjetlo nasao.al vise mi je stalo do unutrasnjosti da sredim nego okolo.ali polako:icon_smile:
 
lijep mi je ovaj MOJ seat pravo:lol:

bice bolje,i razbicu ti muziku,nemogu spavat od tebe:icon_mad:

kad se to popravlja sto si shebao,i manje te koke vozi inace neces zadugo napravit:D
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
lijep mi je ovaj MOJ seat pravo:lol:

bice bolje,i razbicu ti muziku,nemogu spavat od tebe:icon_mad:

kad se to popravlja sto si shebao,i manje te koke vozi inace neces zadugo napravit:D

ebo muziku crko mi cd player,a to cu ubrzo popravljat,a moras koke vozikati jednom se zivi :lol:
a nema sta seat je dobar a bit ce jos bolji ako ga ispoliras jos jednom onako kako si i prosli put :lol::lol::lol:
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pih to je najlakse:D
a i tvoj place za poliranjem,mogli bi zajedno:icon_twisted::D

Hehehe moj prvo place za popravkom,pa onda za poliranjem,a cuj ti kad napravim stvarno bi mu dobro doslo malo poliranja.jer ovako neko kihne meni ostane prljava fleka na autu hehe:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top