Peugeot 307 VS Golf 4

Peugeot 307 VS Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh svasta sam se nacitao...
gledajuci postove 95 % vas daje glas za peugeot 307 :)
vec 3 dana mi glava puca od trazenje lutanja po BiH itd...
danas sam gledao milion golfova i vidio da od onih jeftinih nema nista...nema ga dobro sa dobrom opremom da je extra ocuvan i servisiran ispod 12 000 KM....
gledajuci slike na piku i uzivo isto kao golf 4 a uzivo golf 2...
nasao sam jedan peugeot 307 sivi extra oprema....sutra idem u banja luku da ga pogledam i ako bude tako kao sto je navedeno kupujem i stavljam slike i sve ostalo :)
 
Član
Ima prijateljica 307 HDI - 90 KS, 5,5 otvoreno - 7,5 gradska. Ne pegla kad vozi, ali ni ne vozi posebno brzo pa... :icon_biggrin:

Svi dizeli slicnog godista i zapremine trose slicno, maks do pola litre razlike istim tempom, ako je masina ispravna.
 
ewo sad imam jedan problem ovo auto je u banja luci i registrovano godinu dana nove su tablice na njemu
neki kazu da necu moci odjaviti i prijaviti u federaciji u mupu a da mi ostane registracija, to je stvarno tako ???
postoji li neki drugi nacin?
ako ne da li je rizicno da auto ostane na njemu a napravim samo ugovor do isteka registracija i kad istekne da odem u banja luku ili mu posaljem saobracajnu da mi tamo odjavi pa mi posalje postom da ja ovamo prijavim i sacuvam ovu registraciju?
ako moze tako onda opet tu ima jedan problem u slucaju da izgubim dokumente ili neko ukrade izgubio sam auto jer je na njemu...mup u banja luci bi njemu napravio nove dokumente...
dajte savjete jer sam u jutru planirao krenuti u banja luku....
 
Član
Neko napisa ovo " Golf i 307 kao i Megane su ti medju najskupljima za odrzavanje. "
nebih da skrecem sa teme i to je dio teme ,pa me zanima koji su to jeftinija auta za odrzavati ..
 
akka je napisao(la):
Neko napisa ovo " Golf i 307 kao i Megane su ti medju najskupljima za odrzavanje. "
nebih da skrecem sa teme i to je dio teme ,pa me zanima koji su to jeftinija auta za odrzavati ..
koliko ja znam veliki servis za golf 4 je skuplji u odnosu na peugeot 307
a za ostale dijelove nezz
znam da je za peugeot 307 teze naci dio
npr ode ti far,branik itd....
za golfa imas na svakom kiosku u svakom gradu hehehhehe :lol::lol::lol:
ali zato je dobar golf mnogo skup :)
 
Član
Ja znam da je veliki servis za golfa 550km za 307 neznam ..Ma dobro to se zna ,sad cetvorki ima bruka doslo haman ko dvica :D ..ma moze se naci i dobar golf ,ne nalijetati odmah
 
akka je napisao(la):
Ja znam da je veliki servis za golfa 550km za 307 neznam ..Ma dobro to se zna ,sad cetvorki ima bruka doslo haman ko dvica :D ..ma moze se naci i dobar golf ,ne nalijetati odmah

vjeruj ja ih pregledao najmanje 800 i nema dobrog a jeftinog...znaci ovo do 8000 KM golf 4 na piku su gori od svakog golfa dvojke...kazem ti slike me privuku a kad dodjem da ga pogledam pocnem se smijati.....
mislio sam da su neki tipovi glupi ali sad ih shvatam i nek prodaju svog golfa 4 skuplje nego neki golf 5 jer znaju sta su sve ulozili u auto....
 
Član
Ako mislis i 307-icu da ces naci za te pare (8000) a da valja cemu i da je sve uredno dabogda...
 
jusuf je napisao(la):
Ako mislis i 307-icu da ces naci za te pare (8000) a da valja cemu i da je sve uredno dabogda...
nasao sam za 9600 i spustio mi na 8800 KM
vlasnik duze godina
registrovano godinu dana,tek uradjen veliki servis sa servisnom knjizicom,full oprema
siva boja 4 vrata,alu felge,xenon,90 PS HDI itd...tog sam mislio sutra da pogledam...
 
Član
Ima li to auto na PiK-u, ako ima stavi link...

Mislim da nije niko spomenuo, 307-ica je do 2004. imala problema sa elektronikom, tako da ako je ta sto hoces da je gledas do 2004. (a pretpostavljam da je) pritisni svako dugme koje postoji u njoj da vidis da li radi sve kako treba.
 
Član
ti ce uzet ***** od auta za 8000-9000 , eto sta ces uzes pa sta god da nadjes . strpi se jos malo nije ti valjda za glavu??? i kupi kasnije kako treba a vako ces sigurno morat jos ulagat bezveze
 
BART je napisao(la):
ti ce uzet ku*ac od auta za 8000-9000 , eto sta ces uzes pa sta god da nadjes . strpi se jos malo nije ti valjda za glavu??? i kupi kasnije kako treba a vako ces sigurno morat jos ulagat bezveze

bas tako bezze su auta za te pare..uvjerio sam se kad sam sve pregledao...

danas gledao peugeota i katastrofa bio....
i usput iz banja luke naidjen na auto uvezeno golf 4 extra model,oprema... i kupio ga :)
sutra ili prekosutra cu objaviti sve o njemu i slike postaviti :)
sutra idem abd na registraciju :)
 
Član
Meni ovde nista nije jasno, ti ovde kako se meni cini zajebavas koga stignes...koliko si para potrosio dok si "gledao" auta po tvojoj prici, mogao si komotno da kupis i G5 a ne G4...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top