Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo red je da i ja predstavim svoju vozilicu....skratit cu pisanje, preci cu na slike...

Evo sad cu ga prestaviti s novim felgama... 205/40 R17
 

Zex

Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Uuuuu,jel ja to dobro vidim ili su ovo zaista 17" feluge sa 206RC-a,nisu sa 307 jer su one malo drugacije.
Pravo su fino otvorile automobil,po meni mozda jos malo spustiti auto i nista vise ne dirati.



P.S. Vidim u pozadini tristaca,ciji je on?
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

da, sa 206RC... heheh
Samo mi trebaju jos 2 distancera za zadnje kotace... 10-15mm 4x108 i sarafi.... a ne znam gdje da nadjem....:ferrari:
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Extra Pežo, jest ti očuvan skroz...vidio sam ga jučer na bazenu si bio...extra su mu felge :cool:
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Dobar pug pravo..felge odlicne..ne diraj ga vise super je takav kakav jest:cool:
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

0g1 je napisao(la):
super je CD je najjaci :D

pa mogu ti reci da jest... iste je boje kao i instrument ploca, a ne moram strahovati hoce li mi tko razbiti staklo... a btw u gepeku mi je CD, 10komada...

robyby89 je napisao(la):
Extra Pežo, jest ti očuvan skroz...vidio sam ga jučer na bazenu si bio...extra su mu felge :cool:

ma ima jos posla... Xenoni, nove ljetne gume, moram kupiti celicne i zimske gume.... al sve pomalo...:D
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

DDaarriioo je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
super je CD je najjaci :D

pa mogu ti reci da jest... iste je boje kao i instrument ploca, a ne moram strahovati hoce li mi tko razbiti staklo... a btw u gepeku mi je CD, 10komada...

robyby89 je napisao(la):
Extra Pežo, jest ti očuvan skroz...vidio sam ga jučer na bazenu si bio...extra su mu felge :cool:

ma ima jos posla... Xenoni, nove ljetne gume, moram kupiti celicne i zimske gume.... al sve pomalo...:D


Sta ima kako radovi napreduju? Xenone si nabacio dobro izgleda al ubi brate..imas li u planu mjenjati farove? Mogo bi naci negdje na otpadu one bistre pa zamjeni...jesil naso celicne felge?
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

Pa et pomalo...:icon_smile:
Da, xenone sam stavio, celicne felge sam upio, bio ih namontirao 2 dana i skinuo... grdan onako...:D a necu farove mijenjati... ako promijenim farove, onda bi trebao mijenjat brednju karambolku i maglenke... ali necu to nista dirati... a eto i prodao bih ga...:icon_smile:
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

Evo jos par slika mog peugeota 306...

jos nesto... ovo je slikano neki dan kad je snijeg pao... stvarno ''lose'' izgleda...:icon_cry:
ali su na njemu opet 17'':icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top