peugeot 206

peugeot 206

Član
evo ovako ,,skoro sam ovdje trazio savjete sta da kupim i et naso sam sad..radi se o peugeotu 206 xs 1.4b 55kw 2001god.. 6000 bez registracije je..
ako ikako znate ,,je li to vrijedi ..tek je uvezen znaci..
pitanje za one koji znaju.. kolikoje prva registracija i koliko je veliki servis na njemu...
SUTRA IDEM PO KOLA SA MAJSTOROM..PA AKO MOGU ODGOVORI MOLIM VAS...POZDRAV
 
pajooo je napisao(la):
evo ovako ,,skoro sam ovdje trazio savjete sta da kupim i et naso sam sad..radi se o peugeotu 206 xs 1.4b 55kw 2001god.. 6000 bez registracije je..
ako ikako znate ,,je li to vrijedi ..tek je uvezen znaci..
pitanje za one koji znaju.. kolikoje prva registracija i koliko je veliki servis na njemu...
SUTRA IDEM PO KOLA SA MAJSTOROM..PA AKO MOGU ODGOVORI MOLIM VAS...POZDRAV

Registracija ne bi trebala izaći više od 420-430 KM, a za ostalo valjda će se javiti neko ko je imao ili ima takvo auto ;)
 
Član
2001 godina + registracija + veliki servis = 6900. Probaj malo spustiti cijenu.

Registracija ti je oko 450 km, veliki servis oko 400 sa rukama.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
2001 godina + registracija + veliki servis = 6900. Probaj malo spustiti cijenu.

Registracija ti je oko 450 km, veliki servis oko 400 sa rukama.

reko je spustit et do 5800..al stra kad odem makar jos 100 da spustim..
pa da bude 5700..
jutro ranom zorom idem po njega sa majstorom..da samo on vidi jel udaran i to..
a tek je uvezen..
hvala ti na informaciji..puno.da znam na cemu sam..:D :D
samo nesto me strah..da nije sta sjeban.. ..znaci to 6000 sto nije reg ..to je njegova cijena tako
 
Član
To je dobra cijena. Lako se sve pregleda. Uzmi broj šasije pa zovni Peugeotov servis nek ti izlistaju prošlost vozila. Pregledaj motor i podvozje. Posebnu pažnju obrati na zadnju torziju. Točkovi ne smiju imati nagib niti smiju dolaziti ikakvi zvukovi iz zadnjeg dijela auta.

Nema na čemu. Sretno.
 
Član
Po prednjim farovima ćeš lako primjetiti da li je čukan, rijetko ko ih upasuje da stoje kao fabrika poslije udesa.;)
Prednja maska isto, mora biti nitnama povezana sa veznim limom, ako nije, lupan 100%. Provjeri klimu odmah da li radi, ako ne, sigurno ćeš kasnije morati mjenjati hladnjak, ne pije priče ona da nije napunjena, lupan je pa nije stavljen novi hladnjak.,...
 
Top