PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: PEUGEOT 206

evo i dok nisam zaboravio da stavim da su na prednjoj osovini ugradjeni novi plinski amortizeri (bilstein), disk plocice i stabilizatori pa evo slika i od toga
ounpu1.jpg
1f6xht.jpg
 
RE: PEUGEOT 206

edoze je napisao(la):
ti opasno krenuo...bice pug pravi stroj:cool:
jesu amortizeri normalni il kraci?
ma normalni nazalost al eto...stari su bili hidraulicni na ulje a ovi su plinski pa barem neko poboljsanje....a mozda budem uzeo sportske opruge poslje kad felge kupim trenutno necu...a imo problema otisli mi stari i lupalo nesto (stabilizatori) i sta ti ja znam pa sam onda zamjenio amortizere i stabilizatore i sad sve cakum pakum :icon_smile:
 
RE: PEUGEOT 206

evo raja do sad nista znacajno nije bilo al eto jucer sam uzeo cistim slucajem alu felge orginal 14ke nista specijalno al eto naletilo a definitino su ljepse nego obicne hehe
24y074i.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: PEUGEOT 206

samo kad bi legle neke fine felge i blago spustanje pa bio bi premocan,i ovako je jako fin;)
 
RE: PEUGEOT 206

CoL3-99 je napisao(la):
samo kad bi legle neke fine felge i blago spustanje pa bio bi premocan,i ovako je jako fin;)
a ove su naletile nisam planiro al eto nisam parama placo pa moze hehe...a planiram ja neke 15ke najvjerovatnije uzet ili 16 mada sumnjam pa cemo vidjet i da spustimo al samo polako sve ce to bit..pozz
 
RE: PEUGEOT 206

evo vec dugo me kopka sto je neko prije nego sam ljubimca kupio izvadio zadnje zvucnike pa sam napokon kupio SONY-eve zvucnike i shebo se skidajuci siceve zadnje i plocu da ubacim zvucnike da bi onda kablovi negdje bili izgubljeni usput tako da sam onda polozio komplet nove kablove i sad mi je extra evo slikica a usput i nova slicica avutica s novim felama
r2lwxx.jpg

vetcuu.jpg

2s8qx47.jpg
 
RE: PEUGEOT 206

joj ja ga skoro svaki dan vidjam,sto u crkvicama,sto u carsiji :icon_smile:
a jos kad sam vidio ko vozi...jbt znam momka,a nisam znao da je njegov pezo :lol: :lol:
 
RE: PEUGEOT 206

tvrdoglavi je napisao(la):
joj ja ga skoro svaki dan vidjam,sto u crkvicama,sto u carsiji :icon_smile:
a jos kad sam vidio ko vozi...jbt znam momka,a nisam znao da je njegov pezo :lol: :lol:
evo rece momak crkvice tu zivim hah...a jbt znam li ja tebe haha...ako ti vec mene znassss???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top