Peugeot 206 1.4 HDI

Peugeot 206 1.4 HDI

Htjeo bi da kupim Peugeot 206 1.4 HDI i nasao sam jedan veoma povoljno (2004 godiste, presao 120.000 km, servisna knjizica uredna, uradjen veliki servis), e sad me interesuju vasa iskustva sa pezoima. Sta su mane, na sto treba paziti pri kupovini?Inace auto me najvise privlaci zbog male potrosnje.

Svaki savjet je dobro dosao!
 
Član
auto super sve preporuke,jako mala potrosnja, mada je vise za grada nego za puta, dosta je udoban..pogotovo taj 2004g, njemu su ugl otklonjene sve mane jer je to redizajn..treba obratiti paznju na torziju, jer im je ona jedna od boljki..moj savjet na dijagnostiku i pregled u ovlasteni ga odvest, jer kazu bukvalno svaku sitnicu..ako je bijele boje vjerovatno je teretni bio, pa obratiti na to paznju..ugl sve preporuke :cool:
 
Hvala ljudi na savjetima. Pogledao sam i provozao danas auto, stvarno je super osjecaj u voznji, a limarija je u odlicnom stanju (par malih udubljenja od kamencica).
Sutra sam zakazao pregled u Pezovom servisu ovdje u Tuzli, pa da vidimo motor. Ukoliko mi u servisu kazu da je sve ok, vjerovatno cu ga uzeti.
 
Član
FastDriver je napisao(la):
Hvala ljudi na savjetima. Pogledao sam i provozao danas auto, stvarno je super osjecaj u voznji, a limarija je u odlicnom stanju (par malih udubljenja od kamencica).
Sutra sam zakazao pregled u Pezovom servisu ovdje u Tuzli, pa da vidimo motor. Ukoliko mi u servisu kazu da je sve ok, vjerovatno cu ga uzeti.

Skloni taj ružni avatar da ne izbaxuziraš nešto.:D
 
OggyBoy je napisao(la):
FastDriver je napisao(la):
Hvala ljudi na savjetima. Pogledao sam i provozao danas auto, stvarno je super osjecaj u voznji, a limarija je u odlicnom stanju (par malih udubljenja od kamencica).
Sutra sam zakazao pregled u Pezovom servisu ovdje u Tuzli, pa da vidimo motor. Ukoliko mi u servisu kazu da je sve ok, vjerovatno cu ga uzeti.

Skloni taj ružni avatar da ne izbaxuziraš nešto.:D

Care imam ja i golfa 5, a 206-ca je samo radi grada. Gdje si vidio bosanca bez narodnog auta. :lol:
 
Top