Peugeot 205 1.1

Peugeot 205 1.1

Član
Nabavljen jos jedan mali Francuz :) Oduvek sam voleo 205ice nekako imaju dusu. Auto je 88.godiste, motor 1.1 u horizontalnom polozaju polozen, to nikada nisam video :) Nema trunku korozije nigde na sebi sto mi.je i bilo najvaznije, a i ovako je u dobrom stanju. Vozim ga trenutno jer xsara nije registrovana (reg. kosta skoro kao ceo.peugeot :) ) a posle ce devojka voziti, ja cu ga po malo sredjivati.
Ujutru cu okaciti slike.
 
Član
fin autic, imali smo ga mi prije 15ak godina, tacnije mama mi , dosta muzike za malo para :cool:

blago sredjivanje bit ce odlican ;)
 
Član
Evo jos par slikica, u planu su neke lepe felnice.






Pitanje za poznavaoce, da li ovaj polozeni motor zahteva neko posebno odrzavanje, jer ulje koje koristi motor koristi i menjac?
 
Član
Da,da to je taj cudesni motor :) Sto se budzenja tice vrlo rado, imam jednog drugara ima Mi16 motor, ima trapove od gti-a i sve moguce delove za 205 i 405 ali auto ce devojka voziti, a zamisli zensko u 205 Mi-u, prva bandera bi bila njena :) Tako da ce ici neke felnice, mozda neka sitnica,a jednog dana ko zna mozda prepakujem xsaru u njega od 700 kg za sr, to bi bila masina.
 
Član
Hehehe motor isti kao kod mene samo u mene je 1.3 :D Da to je Talbot motor i ide isto ulje i u motor i u mjenjac,odrzavanje je isto a motor je ko sat,radi bez problema,ja sam svog kupio prije nekih 7 mijeseci i vec nabio preko 10 000 kilometara na njemu bez ikakvih problema ili ikakvog kvara,jednostsavno "nece da stane" Auto je toliko udobno bar za mene da ja sa 2.03 metra visine imam komocije i ne smeta mi ni polozaj volana ni kontrol table nogama,auto je jednostavno vrh i kao sto rece,ima dusu :D Uzivaj i puno kilometara sa njim :D
 
Top