Peticija za Bebu P. !

Peticija za Bebu P. !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nasao na drugom forumu i potpisao vec, ali da i ovdje dam komentar ...

Nevjerovatno je da na svijetu postoje ovakvi umovi, da ovakvo nesto urade malom djetetu koje nije imalo vremena da nekom nesto skrivi i koje uopste nije trazilo da bude rodjeno, a kamoli da je zasluzilo da mu se ovakvo nesto desi!!!

Zbog ovakvih slucajeva mi bude zao sto je smrtna kazna ukinuta u vecini zemalja svijeta...
 
Član
ma sta ce im smrtna kazna sta ce mu stolica to je najlaksa solucija smaknes ga i zivio al nije to to treba i nnjih patit i mucit do kraja zivota ja da imam priliku stavio bi ih na onaj stol za rastezanje zavezo im ruke i noge pa ih razvlacio da bi vristali culi bi se do kanade onda bi i stavio u vodu pa im prikljuci struju joj sto bi plesali pocupo bi im nokte i usi u zube kombinirkama onda bi im busilicom busio lubanju kako se to radilo u srednjem vijeku i za kraj radnog dana uzeo bi dvi navojne sipke naostrio ih i stavim im u nos i onda da udaraju glavom od stol da se te sipke fino prime i za odlazak u krevet smocim plahtu i zamotam ih i fino legnem u skrinju do sutra sutra je novi radni dan joj sta bi im uradio joj jesam se naljutio ljut sam ko nikad u zivotu razvalio bi ih i objesio na sred londona ko opomenu svim pedolifima i pederima i bolesnim umovima.Opet Isus je reko nemoj sudit da nebudes sudjen nije tvoje da sudis al pored ovakvih stvari nemogu ostat suzdrzan:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
bilosto je napisao(la):
ne gledam profile, osim onih koji su mi posebno interesantni... izvinjavam se sto tvoj nisam pogledala...

kao sto rekoh, mislila sam da si ono pitanje stavio vise u smislu: ne mozemo je vratiti, sta god uradili. doduse, i sad mislim da si to htio da kazes, mada uvidjam da si izmedju redova htio jos sto sta, a sto si rekao u kasnijem postu...

kazes:
skywalker je napisao(la):
ja imam zdrav razum, za razliku od vas koji ga nemate.
uvreda br. 1 - mislim dosta jaca od uvrede koju sam ja izrekla rekavsi: razocarana sam sto mnogi nemaju misljenje...

tvoj zdrav razum kaze: da li ce to ozivjeti bebu... hmm... zdrav, vala bas!

skywalker je napisao(la):
razmislite opet pa se zapitajte kome to potpisujete...
uvreda br. 2 - da li smo mi ovdje retardirani pa potpisujemo peticije samo zato sto je neko tako rekao da uradimo... hmm... ja procitah i clanak i tekst peticije prije potpisivanja... no, nisam ga samo procitala, nego sam ga i razumjela i shvatila!

skywalker je napisao(la):
trosite vrijeme na gluposti,vidim imate ga napretek...
uvreda br. 3 - ako je bivstvovanje na ovom forumu glupost i ako, po tebi, imamo viska vremena, te ga trosimo u gore navedenu glupost, pitam se zasto si ti ovdje?! mozda nas mozes prosvijetliti necim?

skywalker je napisao(la):
mislite da se nece ponoviti??
procitaj moj post na ovu temu, nakon tvog retorickog pitanja... mislim da se slozismo u daljem tekstu!

skywalker je napisao(la):
... tako da ne mogu nista promijeniti i necu da se zamaram tim stvarima.
niko nije toliko mali da ne moze nista uciniti... ako nista drugo, bar mozes paziti da ti ne budes los roditelj i da svojoj djeci usadis da oni budu dobri roditelji, jednog dana kada to postanu...

konkretno:
mozes uvijek opomenuti zenu koja u supermarketu udari dijete zato sto je ono trazilo bombonu...

jos konkretnije:
mozes upozoriti komsiju koji svaku noc tuce svog sina, pod uticajem alkohola, da to ne radi... mozes ga prijaviti socijalnoj sluzbi... mozes socijalnom radniku reci da bolje obavi svoj posao, kada se to premlacivanje nastavi... mozes prijaviti policiji i socijalnog radnika i komsiju, kada vidis da je dijete i dalje modro... mozes udomiti to dijete kao hranitelj i pruziti mu pristojan dom!

***

da... znam da previse pricam, ali sta cu... povukao si me za jezik...
Mogu samo da kazem isto za sve od rijeci do rijeci sto si i ti rekla! :icon_mad: kako neki ljudi mogu dici pritisak! :icon_mad:
Promjena i nema radi ljudi koji na takav nacin misle-sta mi mozemo uciniti!Mozemo uciniti itekako!Kada bi za razliku od tog da vecina misli da je nemocna za bilo sta uciniti, pocela misliti da moze jako puno toga uciniti onda bi vrlo brzo bio mali broj ovakvih slucajeva.Al sve dok postoje istomisljenici doticnog gdina kojeg ne dotice bas nimalo ovakva prica iako je kako kaze sam otac dvoje djece, promjene ce biti tesko izvesti.
 
Član
I mali covjek moze promjeniti tok dogadjana...

Npr. da se posluzim ovim primjerom...Sam covjek ne moze natjerati pravosudje da produlji kaznu ovim majmunima sot su mucili dijete, ali taj neko je okacio clanak i mogucnost peticije na net, i sad na stotine tisuca ljudi glasa, ako bude dovljno glasova morat ce udovoljiti masi...dakle taj jedan mali covjek je promjenio tok ;)
 
pravosudje cita ovaj forum i sve te peticije ,ja sam siguran da ce to pomoci puno.eto kad mozete pomoc peticijama,ja cu pokrenut peticiju za pomoc meni,treba mi 100000 eura,vidio sam jednu dobru kucu da kupim ,pa eto ako bi mogli potpisat da mi pomognete bilo bi super.djavolice kupicu ti lijek za spustanje pritiska ako potpises.
 
Administrator
skywalker je napisao(la):
pravosudje cita ovaj forum i sve te peticije ,ja sam siguran da ce to pomoci puno.eto kad mozete pomoc peticijama,ja cu pokrenut peticiju za pomoc meni,treba mi 100000 eura,vidio sam jednu dobru kucu da kupim ,pa eto ako bi mogli potpisat da mi pomognete bilo bi super.djavolice kupicu ti lijek za spustanje pritiska ako potpises.

meni peticija ne treba ili se uozbilji i ne provociraj clanove ili BAN
 
Početnik
evo jos jedna gnusoba na istu temu... fuj...

Stavila novorođenče u frižider i otišla na posao

Njemački sud u petak je osudio na tri i po godine zatvora ženu zbog ubistva svoje tek rođene bebe koju je stavila u frižider i otišla na posao.

Žena, 21-godišnjakinja, plakala je dok je tvrdila sudu u mjestu Rottweil u jugozapadnoj Njemačkoj kako nije bila svjesna da je trudna i da je željela izgledati kao da do iznenadnog poroda u maju nije ni došlo, javila je DPA.

Nakon što je rodila bez ičije pomoći u svom domu, ona je stavila bebu u frižider i otišla je na posao u tvornici u mjestu Horb am Neckar, u njemačkoj regiji Crna šuma.

Sudija je presudio da je ona imala namjeru ubiti dijete i osudio je za ubistvo.

Doktori tvrde da je beba, omotana u plastičnu vreću za zamrzivač umrla od gušenja. Majka ženinog zaručnika pronašla je mrtvo dijete u frižideru tri sedmice kasnije.

Fena
 
pa ***** li im majku , ja fkt nisam mogao procitati , jer imam sestrica od 16mjeseci , pa odmah mi u glavi scena , kako neko moze takvoj bebi nauditi , ja ne znam kakvu bi kaznu mogli izreci takvim monstrumima , jer je sve premalo :icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top